Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves lányom feleselni kezd,...

4 éves lányom feleselni kezd, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
ez számomra nem fér bele, hogy a gyerek visszaszóljon, hogy szoktassam le őt, vagy mivel büntessem?
2014. jún. 12. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság, minden gyereknek van ilyen korszaka ha belefér neked ha nem. Rászólsz, elmagyarázod neki, hogy nem feleselünk. Ha többszöri figyelmeztetésre sem hagyja abba, akkor büntibe ültetheted, vagy mese/kedvenc játék ideiglenes megvonása stb. ami nálatok be szokott válni.
2014. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!

Az én fiam is 4 éves és én is csak pislogok olyankor ha valamit kérek és rávágja határozottan,hogy NEM!

Viszont arra rájöttem,hogy ugyanolyan hanszínben mondja mint mikor én mondom neki,hogy "ne vedd el a tesód játékát"

Egyszóval sztem most utánnoznak ám igazából!

Azóta mióta rájöttem erre visszább vettem én is ahannememből amikor eréjessebben rászólok és mintha javulást látnék rajta!

2014. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!