Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valamiért megutált a lányom!?

Valamiért megutált a lányom!?

Figyelt kérdés
17,5 hónapos és én bármit teszek elkezd sírni, ordítani, hisztizni és rohan apához, mamához, bárkihez aki épp ott van. Már ha csak rá merek szólni valamiért rögtön elkezd "nyávogni". Ha ölbe veszem szabadulni akar Tőlem, ha puszit kérek ad, de zokon veszi és szintén rohan valakihez vigasztalódni. Nem engedi hogy megöleljem.
2009. dec. 22. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
feltételezem nem bántod, imádod, foglalkozol vele sokat. Ezesetben ne aggódj, kinövi ezt. Nálunk egy hétig ment ez, utána ugyanúgy ragaszkodott. (egy évesen)
2009. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen imádom, szerintem foglalkozom vele eleget. Bántani csak a fenekére szoktam csapni ha már nagyon muszáj. Ezt venné ennyire zokon? Vagy hogy egész nap csak én nevelem, tőlem hallja csak hogy "nem szabad", rajtam kívül mindenki csak babusgatja. Talán ezért lettem én a Gonosz???
2009. dec. 23. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet,főleg ha anyóséknál vagyunk,vagy ők itt. Azért,hogy ne hisztizzen mások megengednek neki mindent,én nem! Ez a baj és nem több,de hidd el,tudja ő, ha baj van csak rád számíthat,mert ha vannak keretek ezek meg is védik őt.
2010. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!