Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Készültök már a karácsonyra?

Készültök már a karácsonyra?

Figyelt kérdés
Hogyan készülődtök a gyerekekkel? :) Mi ma télapós éneket énekeltünk, és az ablakot is feldíszítettük.
2009. dec. 2. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Még kicsi a lányom, de én azért készülök. Kidiszítettem már idebentis és odakint is a házat, van az asztalon zenélős télapó, ha kaja közben már nem bír magával a lányom bekapcsolom, elhallgatja, szereti. Jövőre már biztos másként lesz mert akkor már 21 hónapos lesz, most még engem érdekel jobban a dolog :))
2009. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De olyan jó, nem? Második gyerekkor. Esküszöm én szinte jobban izgulok, mint gyerekkoromban... :D
2009. dec. 3. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
juj hát én még nem kezdtem el mert korainak gondoltam,de ugy várom már allig birok magammal.Hétvégére tuti minden csodaszép lesz.Imádom a karácsonyt.16honapo a kisfiam,várom a reakcioját is.Odalesz sztem:)
2009. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon várom és igen készülünk a gyerekeimmel. Ilyenkor előkerül a télapós, karácsonyos kifestők és egyéb kellékek. Ma délután pedig kipróbálunk egy süti receptet a nagy fiammal (4 éves lesz)Addig a lányomat ha tudja a mama lefoglalja. Ha nem akkor ő is mászik bele mindenbe.:-D

Egyébként egyáltalán nem korai a készülődés, hisz a hagyomány szerint advent első vasárnapján kell feldíszíteni a házat. Az pedig már elmúlt.

Jó készülődést mindenkinek.

2009. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztik

Nekem van egy 4 éves kisfiam, és egy 2 éves kislányom.

Mi már készülődünk karácsonyra.

Többfajta karácsonyi díszt készítettünk, volt amit a kisfiammal, de volt, amiben már a kicsi is részt tudott venni.

Most ugy inkább még a télapó van soron, így télapós dalokat énekelgetünk, de utánna folytatjuk a karácyonyiakkal is.

Mindenképp akarok majd vmi dekorációt benntre a lakásba.

De mivel élőfenyő ágából lesz, várok még vele.

Ezt is a kisfiammal akarom megcsinálni.


Én is olyan lelkes vagyok, mint még gyerekkoromban sem.

:)

2009. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!