Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik az első babájukat várják...

Akik az első babájukat várják az ünnepek utánra, hogy készültök a karácsonyra?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem furcsa,hogy ez az utolsó karácsony,hogy ketten lesztek?Gondoltok arra,hogy jövőre mint család várjátok az ünnepeket?Nekem idén a terhességem az ajándék,jövőre pedig a baba!Ti is ennyit foglalkoztok vele vagy csak engem öntött el a hormon-szeretet ünnepváró hangulat?
2009. nov. 23. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez kedves. :)

Nekem ez nem így adatott meg (hogy karácsonykor pocakos legyek), mert márciusban lettem terhes és karácsonyra már a fa alatt volt a 3 hetes babám. Csodaszép karácsony volt, és az idei annyival lesz még jobb, hogy mostmár jön-megy, be nem áll a szája, így az egész karácsony arról fog szólni (a szeretet mellett), hogy vigyázunk a karácsonyfa (és a babám) testi épségére :)))


Mindenesetre szép karácsonyotok lesz, és kívánom is, hogy így legyen! :)

2009. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én karácsonykor kb 20 hetes leszek.Egyenlőre annak örülök,hogy végre nem magányosan telik az ünnep,mivel 4 éve elváltam.Most viszont a Párommal,aki szombat óta a férjem,és a kis Kincsünkkel a pocakomban,aki remélem addigra már szépen fog rugdosni:-)))Viszont sokat beszélünk arról,hogy jövőre már 7 hónapos lesz karácsonykor,és milyen jó lesz.Gondolom akkor már picit élvezi majd a fényeket,a fát,a csillogást.Már alig várom:-))))15 hetes kismami
2009. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én tavaly dec. 23.-ára voltam kiírva, 30.-án született meg a lányom. Nagyon vártam a karácsonyt, szerettem volna a fa alatt tudni a babát, de nagyon jó volt, hogy a szilvesztert töltöttük a kórházban. :) Izgalmas volt a karácsonyunk, és engem is sokat foglalkoztatott előtte, hogy jövőre már itt fogja ő is élvezni velünk az ünnepet! :)

Most újra terhes vagyok, és most is nagyon várom a karácsonyt! A Kismanó rekcióit várom a fényekre és az ajándékokra. Pocaklakó meg jövőre együtt fogja élvezni a nővérével.

2009. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

nem jelent nekem még semmit

34 hetes leszek karácsonykor, nem igazán foglalkoztat a kérdés, hogy utolsó karácsony lesz kettesben, inkább jövőre lesz furcsa, hogy első karácsony hármasban. Különben meg csak azon imádkozok, hogy a lakás kész legyen az ünnepekre, mert még csak most fogjuk szétbontani az egész földszintet. De jövőre jó lesz, hogy végre nem mi fogunk menni a nagyszülőkhöz ünnepkor, hanem ők fognak jönni hozzánk.

2009. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy az ilyesmivel akkor fogok jobban foglalkozni, gondolom, ha elönt a fészekrakó öszön. Most felszedett szőnyeggel a lomos lakás közepén ülve még nem igazán van ünnepi hangulatom :S
2009. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én dec. 31-re vayok kiírva. A múlt karácsonykor még nem is gondoltam, hogy most egy ficánka fog bennem lakni, akivel nemsokra az ünnepek után találkozhatok :)

Abszolút értem mire gondolsz: kicsit furi, mert benne van, hogy minden más lesz; de tudom, hogy minden még sokkal jobb, teljesebb lesz!!! Lehet nevetséges, de már 2-3 hete készülök a karácsonyi menüre pl. Persze nem olyan vehemensen, most még nyugisan, de kellemes érzéssel tölt el, hogy ez idei egy különleges karácsony lesz (és utána az összes többi is).

Egyszóval, én is sokat foglalkozok már ezzel a dologgal és bennem is jelen van az a hangulat (talán a hormonok miatt is....)

Boldog babavárást!

2009. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Érdekes! Nem gondoltam volna, hogy más is "másképp" várja ezt a karácsonyt, mint eddig. Én eddig kifejezetten örültem, ha túl vagyunk rajta, most meg már várom, sokat agyalok, hogy miket sütünk, főzünk majd, meg, hogy nagy pocival fogok állni a karácsonyfa előtt (36 hetes leszek, remélem még bent lesz manóka(-:)+ a férjemmel ez lesz az utolsó kettesben töltött karácsonyunk...Örülök, hogy nem csak én

vagyok ezzel így (azt hittem, már hülyülök(-:). Tényleg lehet, hogy a hormonok szivatnak(-:

2009. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat,nagyon jó olvasni,hogy más is azt érzi amit én.Az első válaszolót kicsit irigylem :-))és igaza van biztos,hogy mindannyiunknak különleges lesz az idei és az utána jövő ünnepek.Ezt kívánom viszont mindenkinek én is!Aki lakást felújít azt megértem,hogy nem "áll rá" a karácsonyra,úgy elég nehéz.Én már a lakást is kezdem hangulatba hozni,ilyenkor megindul a dekorálás.Szinte ki sem akarok mozdulni,főleg,hogy ilyen esős ködös idő van.Mindenkinek boldog babavárást!

25 hetes km

2009. nov. 23. 10:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia!ÉN december 27-re vagyok kiirva.De szeretnék karácsonyra már otthon lenni a kincsünkkel és apával.Tegnap beszéltünk apával pont erről,hogy jövőre már 1 éves lesz és élvezni fogja a csillogó fényeket stb.Mi eddig anyóssal laktunk,úgyhogy nem voltunk még kettesbe karácsonykor:-( De nem baj a lényeg,hogy jön az életünk értelme és már nagyon várjuk.BOLDOG BABAVÁRÁST MINDENKINEK!!!!!!35 km
2009. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én már jobban várom a jővő karácsonyt mint a mostanit ugyanis akkor lesz a lánykánk 10 hónapos.már most bevok zsongva milyen szépen fogjuk ünnepelni hármasban.27 hetes km
2009. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!