Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik az első babájukat várják...

Akik az első babájukat várják az ünnepek utánra, hogy készültök a karácsonyra?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem furcsa,hogy ez az utolsó karácsony,hogy ketten lesztek?Gondoltok arra,hogy jövőre mint család várjátok az ünnepeket?Nekem idén a terhességem az ajándék,jövőre pedig a baba!Ti is ennyit foglalkoztok vele vagy csak engem öntött el a hormon-szeretet ünnepváró hangulat?
2009. nov. 23. 08:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!


Nagyon jo volt olvasni, hogy mindenki mennyire keszul.

En is keszulnek, de felesleges :(

A ferjem etteremben dolgozik (meg en is ott dolgozom dec 31.ig) es a fonok kozolte hogy dec.24.-en es dec.31.-en mindenkinek kotelezo dolgozni.

Amikor ezt mondta majdnem sirogorcsot kaptam.

Igy a szentestet(amit angliaban nem tartanak unnepnek) es a szilvesztert is kulon toltjuk, mert engem mar nem tesz be dolgozni, mert nem birnam.

(sajnos mult evben is dolgozott 24.en este....hajnali 2 kor vegzett)

Igy nem lesz felejthetetlen az idei unnepunk :(

Viszont jovore a pici lanyunnak leszunk otthon csaladi korben.

Nagyszulokkel rokonokkal baratokkal (talan ez az egy vigasztal).

De addig is arra keszulok, amikor eloszor latjuk egymast a pici lanyommal.Most ez az ami segit ezt a dolgot elviselni.


szep babavarast 26+5 hetes kismami

2009. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én karácsonykor leszek 10 hetes.A közeli családnak ekkor fogjuk bejelenteni a nagy hírt.Jövő karácsonykor a babánk 5 hónapos lesz.És nekem szerintem nem lesz furcsa.Már alig várom!!!:)
2009. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk valszeg "előrehozott" karácsony lesz, mert pontosan karácsonyra jósolta a doki a babát. Így az ünnepeket a kórházban fogom tölteni.

Én úgy döntöttem, hogy már december elejétől próbálok hangolódni a dologra. Ha minden igaz a család is felruccan majd előbb, szóval nekünk most ilyen különleges karácsonyunk lesz. :)

2009. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sziasztok!


Hasonlóképpen én is izgatott vagyok :) Karácsonykor már 37 hetes leszek, kislányunk lesz és eddig a családban minden baba 2-3 héttel korábban jött.... Azért én örülnék, ha kivárná az idejét :) Már csak azért is, mert a 10.56-os válaszolóhoz hasnolóan nekünk is így teltek az elmúlt évek ünnepei (úgyhogy teljesen megértelek hogy el vagy keseredve.....) Most úgy tűnik, lesz egy IGAZI Karácsonyunk, a férjemmel, családommal, munka nélkül, Babánkkal a pocakban :)


További gondtalan, boldog babavárást!!!!!!!

2009. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!