Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készültök a karácsonyra...

Hogyan készültök a karácsonyra? Milyen programokat, játékokat terveztek arra a pár napra?

Figyelt kérdés
Tapasztalt anyukákat kérdezek, hogy ilyenkor érdemes előre megfőzni, megsütni mindent, hogy ne kelljen a nagy napot a konyhában tölteni? Szeretném ha meghitt ünnepünk lenne, nem akarok lestrapáltan leülni este a 9 hónapos fiam mellé. Ti hogy oldjátok meg?
2009. dec. 7. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Vendégségbe kell menni:-))

Én mondjuk soha nem adtam nagyon az ilyen dolgokra, hogy ilyenkor halálra kell takarítani, sütni, főzni magam...

Amit lehet, persze jó ha előre elkészítesz, a magad dolgát könnyíted meg.

Nálunk mondjuk nagy a család, az is az ország két végén, tehát utazunk.

24-én itthon leszünk, mama szokott főzni és meghívni vacsorázni, de este együtt vagyunk hárman (most már három és felen:-)

25-én anyósom főz, és vendégeli meg az egész családot , itthon lesz sógorom külföldől, nagy felhajtás...

26-án utazunk én anyumékhoz és ott maradunk egész szilveszterig, szóval nekem nincs gondom a kajára ilyenkor...

De ha lenne sem csinálnék nagyobb faknit belőle, mint egyébként...max sütnék, amit ritkán szoktam (idő hiányában)

2009. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!