Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem furcsa, ha az Anya szájon...

Nem furcsa, ha az Anya szájon csókolja a gyerekét?

Figyelt kérdés

Nekem olyan furcsának tűnik... :) Hány éves korig mehet ez így? Miért jó, ha szájon puszilják?

Emléxem, kiskoromban velem is volt ilyen, hogy Anyut szájon pusziljam, de amint megtudtam, hogy a való életben mit is jelent ez, mindig elhúzódtam, aztán már Anya sem eröltette. De miért jó a szájon puszilás kisgyerekeknél?


19/L


2009. nov. 23. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
nálam ez kiveri a biztosítékot ha látok valakit h szájon puszilja a gyerekét.szerintem a szájra puszi az maradjon csak meg a szerelem "jelképeként". attól külön frászt kapok ha a ....anyósom közel ad a szájához a gyereknek puszit és szinte nyalja a gyereket undorító.....20hós kislány anyukája
2009. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Enyimei mar 5 es 2 eves es a mai napig agyonpuszilgatom oket ahol erem.azert mert a gyerekeink imadjuk oket ideggenneknek meg megmarad az arcrapuszi.
2009. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Na, akkor csak nem vagyok egyedül! :) Köszönöm, hogy megosztottátok a véleményeteket:D
2009. nov. 24. 12:58
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Nálunk is a szájra puszi csak Apának jár. Attól még szeretem a gyerekemet, mert nem hagyom Neki a szájra puszit. A húgoméknál is a szájra puszi a divat, de én rászóltam amikor nálunk is beakarta vezetni. Miért jó ha a gyerekeink szájon puszilják egymást? Én nagyon nem szeretem.

2009. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván nem az anyós vagy az após fogja szájon puszilni a gyerekemet hanem én!!!

Ebben nekem semmi undoritó nincs sőt én is igy nőttem fel,persze ahogy nagyobb lettem el lett hagyva,de én is megpuszilom a lányom száját,anélkül hogy eszembe jutna a szex!!!Akkor a szpotatásról mi a véleményetek???:)

2009. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

Na jó, azért a szoptatás nem egésze ide tartozik... Szerintem...

Egyébként a témáról az a véleményem, hogy a szájra puszilás éppen olyan, mint az, amikor a kisgyerektől elvárják az idegenek jó ideig, hogy legyen velük barátságos, hagyja, hogy felvegyék, megöleljék. Utána meg éppen ez az, amit mindig magyarázunk a gyereknek: kerüld az idegen bácsikat, néniket.

Szóval a lényeg: egy ideig lehet, hogy aranyos, de utána, mondjuk 7-8 évesen, elég furcsa, ha akár gyerekek szájon puszilják egymást. Nem hiszem, hogy sokan vannak, akik ezen nem botránkoznának meg.

Én a saját gyerekemet igyekszem nem rászoktatni olyasmire, aminek pár év múlva éppen az ellenkezőjét várom el tőle. Ergo: nem puszilom szájon.

2009. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En nem puszilom szajon a kisfiamat (18 honapos), hanem mindig az arcara adom neki, de amikor o probal nekem puszit adni, mindig a szamra akarja adni. Nem tudom, miert, en nem tanitottam neki. Szerintem a kisgyerekeknel meg nem tudatosul, hogy mi a kulonbseg, es nekik ugyanolyan az arca es a szajra puszi.
2009. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Engem ez mindig is felháborított. Mindenki azzal jön, hogy azért csinálja, mert szereti a gyerekét. Engem is szerettek szüleim és mégis sikerült úgy felnőnöm, hogy egyszer sem kaptam szájrapuszit (egyszer igen, véletlenül, anyumtól de akkoris napokig gondolkoztam rajta, hogy mi a franc volt az?!). Nincs gyermekem s nem is tudom elképzelni milyen érzés lehet ám azzal azt hiszem tisztában vagyok, hogy máskép is ki lehet fejezni a szeretetet, nem feltétlenül a szerelem jelével. 17/F
2015. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Danika2122 válasza:
Am arra nem gondoltatok hogy aputól anyutól latja a gyerek a szájra puszit s persze le akarja másolni amit anyu apu csinál.
2015. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!