Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem furcsa, ha az Anya szájon...

Nem furcsa, ha az Anya szájon csókolja a gyerekét?

Figyelt kérdés

Nekem olyan furcsának tűnik... :) Hány éves korig mehet ez így? Miért jó, ha szájon puszilják?

Emléxem, kiskoromban velem is volt ilyen, hogy Anyut szájon pusziljam, de amint megtudtam, hogy a való életben mit is jelent ez, mindig elhúzódtam, aztán már Anya sem eröltette. De miért jó a szájon puszilás kisgyerekeknél?


19/L


2009. nov. 23. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Mert a gyermekem és én is igénylem
2009. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanúgy a szeretetet fejezi ki, mintha arcon puszilná. Úgy beszélsz mintha smárolna anya-gyeremeke. És a saját vére. Nem egy pár hónapos párkapcsolat. És miért, nálad nem a szeretet kifejezése a szájrapuszi? Vagy te egyből a szexre gondolsz akkor már?
2009. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

engem is zavar ez a dolog. a keresztgyerekeink ezt tanulják otthon, és nekik ez a természetes. De engem kicsit zavar, mikor egy 8 éves kislány szájon akar csókolni.


25/F

2009. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Ott puszilom a 21 hós kislányomat, ahol érem :)))) Szája, arca, homloka, nózija :))) Nekem nem furcsa, a tizenéves unokahugaimmal is szájrapuszival köszönünk egymásnak, nálunk ez a természetes.

Gyermekkori barátnőm kiköltözött Svédországba, ott például ez a természetes családon belül, hogy szájrapuszival köszönnek egymásnak.

2009. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
nem szoktam szájon csókolni a picimet, de néha olyan ingerenciám lenne rá:))) Olyan kis csöpp és puha! :)imádom és ha valaki így fejezi ki imádatát, hát legyen, nem irritál. De én nem fogom.
2009. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Én szoktam adni puszit a szájára, mert annyira édes!!! Korábban én is furának tartottam ezt, de mióta megvan a pici, összevissza puszilgatom mindenhol :))
2009. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

E`n sem szeretem.Zavar ha látom.Eszem ágában sincsen szájon puszilni a lányomat.Pedig nagyon szeretem.Puszit csak arcra.Volt egy idöszaka,hogy látta apától,hogy szájon puszil engem.Akkor ö is mutatta a száját,hogy ide puszi,de mondtam neki mindég,hogy az arcra,nem szájra....

Ìgy ez el is maradt.E`s imád puszilgatni.Van,hogy 5-6 puszit kapok egyszerre az arcomra. :)

A lányom 22 hónapos.

2009. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Szájra puszi CSAK apának :) Szüleim minket sem puszilgattak szájon, nálunk arca puszi volt és most is az van. Mi ezt szoktuk meg. Picit nekem is fura a sok-sok szájra puszi, de ha nekik így jó, akkor nekem is jó....amíg az én gyerekemet nem akarják ott puszilgatni :)
2009. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Nekem furcsa, a mi családunkban sosem volt divat, és igen, ahogy az egyik válaszoló írta, nekem a szex jut róla eszembe. Csókot a szerelmemnek adok, aki nem mellesleg a gyermekem apja. De mindegy, lassan már az lesz a fura, aki nem nyalja össze-vissza a gyerekét. Hát milyen szülő az, aki nem ad szájrapuszit?brrrrrrrr....:)
2009. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Én még most is a szüleim szájára adok puszit, nem értem, hogy mi ezzel a gond... 25/N
2009. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!