Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket adto vacsira 1,5-2 éves...

Miket adto vacsira 1,5-2 éves gyerkőcnek? A dobozos tejbepapit már nem eszi meg, ezért várnék ötleteket! Hánykor vacsiztok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

ugyan azokat amiket mi eszünk

mi 7 körül vacsizunk

2009. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én törpism is másfél éves,szintén 7 körül eszik,és azt,amit mi.Lefekvés előtt még megiszik 250 ml tápszert.
2009. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem két éves elmúlt a kislányom. Mi is hét körül vacsizunk, ilyenkor azt eszi amit mi, de lefekvés előtt még megiszik kb. 2 dl kakaót vagy tejet. Általában vajas kenyér párizsival, májkrémes kenyér, vagy szoktam tejbepapit is csinálni néha, esetleg vajas lekváros kenyér, zsíros kenyér:) nagyon szereti:)
2009. nov. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem ette meg a dobozos tejbebabit.Örülj, hogy eddig is meg ette azt a szömedvényt.Add azt amit ti esztek. tegnap spagettit evet utánna meg rágcsált még egy kicsi almát. Az ivójoghurtot nagyon szereti mellé. 5 körül vacsizunk de mi már fél nyolckor alszunk.
2009. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6-7körül vacsi pl:vajas,sajtos,májkrémes,vajas-párizsis,fustoltkolbis,bundás,vajas-kecsapos,kenyér vagy sült husi kenyérrel,tegnap pl huslevesbe fött husi(sok)+kenyér+paradicsom.utánna 3dl babatej vagy kakaó vagy tejcsi.3/48-kor szundi.
2009. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nálunk is majdnem mindent eszik már, ezért voltam kiváncsi, hogy másnál hogy van ez. De kaptam jó ötleteket is. Nálunk 6 körül van vacsi , 7-kor fürdés, 8 körül alvás.
2009. nov. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!