Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki csapott már rá a kisgyereke...

Ki csapott már rá a kisgyereke fenekére?

Figyelt kérdés

Ha többszöri rászólás után nem fogad szót, néha kap a fenekére csegre pacsit. Elég ritkán. De után mindig lelkiismeret furdalásom lesz. Mostanában hasznosnak bizonyúl a bünti fotel.

Ti mivel fegyelmezitek a gyereket?


2009. nov. 16. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában egyszer rászólok, ha nem fogad szót akkor a kezére szoktam ráütni, de nem kell nagyot! Ha erre sem reagál akkor irány a bünti szőnyeg. Az mindíg bejön.:) Az én lányom csak 2 éves lesz, de ha letelt a büntetése akkor fut hozzám, átölel, és azt mondja bocsi:) Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Az anyaság/apaság ezzel jár
2009. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sarokba állunk. Igaz, minden nap :-) de a nap hátralévő részére bejön :-)
2009. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

1 éves kislányomnak bizony rá szoktam csapni a kezére. Tudja, hogy nem szabad valamihez hozzányúlni, de próbálkozik, és közben fél szemével engem néz. Szoktam neki mondani, hogy rácsapok a kezedre, és akkor megfogja a kezét. Valamikor viszont rácsapok. A fenekére nem. Szerintem a kezére kell ráütni, nem nagyot. Mert a kezével nyúl konnektorba, szemetesbe, gáztüzhelyhez. Így talán megtanulja, hogy nem szabad hozzányúlni.

2009. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából elég ha rálegyintek, csak úgy mutatólagos célzattal, nem fájdalmat okozva. Ettől már elsírja magát és mint egy kisangyal. De ezt se kell sűrűn csinálni, mert hozzászokik és nem használ ez se, csak ha minden kötél szakad. A legjobb ami használ nálunk, hogy hisztizik én szólok, hogy elmegyek, majd jöjjön ha befejezte erre rohan utánam, és átölel. 16,5 hónapos kisfiú anyukája
2009. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4 éves a kisfiam. Apjára sokkal jobban hallgata. Elég , ha komolyabban ránéz, vagy a fejére kopint.

Én vagyok engedékenyebb,

2009. nov. 16. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Az én kisfiam 20-hónapos és elég hisztis,akaratos amit én nehezen viselek.(:(

Ha nem érti meg egyszer szépen,elmondom neki még egyszer aztán jön a kiabálás sajnos mert nekem is véges a türelmem.Ha ez sem segít akkor marad a popsira verés,ami ma is megtörtént már 2-3szor.

Persze van amikor megbánom és bocsánatot kérek!

Nálunk még az szokott bejönni,ha valamit nem szabad és nem érti meg elsőre azt szoktam mondani,hogy megyünk a doktor bácsihoz és ad a popsijába egy marha nagy szurit.Na ezen elgondolkodik és abbahagyja amit csinált.

2009. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gyerekem, de nem fogom verni. A keresztmamám 7 éves kislányával viszont néha nem tudok mit kezdeni, amikor átjön hozzánk játszani. Egyébként szeretek vele játszani.

11/L

2011. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!