Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek a babáját...

Anyukák, akiknek a babáját másfél évesen is altatni kellett, hogyan és mikor tanult meg magától elaludni?

Figyelt kérdés

főleg azok válaszát várom, akik a baba mellé feküdve altatták, simogatással, vagy a manóka anya kezét csípkedve, gyűrögetve tudott csak elaludni. Érdekel, hogy magától, vagy szoktatással, mi módon tud már magától elaludni a gyerkőc!

(kérem, aki csak veszekedni szeretne, vagy beszólni, ítélkezni, ne fáradjon a válaszolással :))


2009. okt. 20. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom sokáig csak mellettem a nagyágyban aludt el. Egyszer úgy vittem át a kiságyába, hogy félálomban volt. Szerencsére nem sírt, matatott még a cumikkal (nagy cumis, van vagy hat darab az ágyába, ha éjszaka felkel és keresi egy biztosan a kezébe akad)és szépen elaludt. Azóta már nem kell mellettem elaltatni kb 13 hónapos korától. Megtanulta az elalvást, de szerintem az is szerepet játszik a dologban, hogy estére már nagyon álmos.

Próbáltam alvós macihoz szoktatni is, de az nem jött be.

Hátha tudtam kicsit segíteni, ha nem, remélem valaki tud nekem valami okosat írni!

2009. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en a nagyobbik fiamnal rontottam azt el hogy csecsemo koratol melle fekudtem es ugy aludt el,ezt kellett csinalnom 4 eves korig mert annyika megszokta hogy maskepp nem akart elaludni,az volt mar neki a megszokott aztan amikor elment oviba 4 evesen akkor mar nem kellett mert mar nagyfiu lett/o szerinte/a masik mos 2 eves az elso naptol kezdve maga alszik a macijaval o ugy lett az elejetol szoktatva.
2009. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!