Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki Sears: Éjszakai gondoskodás c. könyve alapján tanította meg a babáját elaludni? Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Kizárólag ez a könyv érdekelne, a Suttogót és az Aludj jól gyermekemet ismerem. Köszönöm!
2010. márc. 23. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
De jó! ez engem is érdekelne, bocs ez OFF válasz, csak én is kíváncsi vagyok, mert én is eddig csak a másik kettőt olvastam
2010. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan ez a könyv, de ez arról szól, hogy bármi van: fogzás, betegség, kis nyafi vagy éppen semmi baj, mindig mindig minden éjjel aludj együtt a babáddal.

Az írónak azt hiszem 8 gyereke van, van egy baromi nagy hitvesi ágyuk, és együtt alszanak mind. Persze a nagyobbak már nem, szóval nem 10-en vannak az ágyban :)

Ha nektek szimpatikus a közös alvás, érdemes elolvasni ezt a könyvet. De ha külön alvás hívei vagytok (és egyedül elalvás), akkor kézbe se vegyétek.

2010. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, sejtettem, hogy ez lesz a válasz, de annyian "követik" ezt a pasit, hogy kíváncsi voltam, hátha valamiről lemaradtam... de ezek szerint kiadott egy könyvet olyan dolgokról, amit már az ősemberek is tudtak. ha sír, vedd magadhoz. hát ehhez nem kellet nagy ész....:)
2010. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Írhatok neked egy privát mailt? szeretnék több kérdést is feltenni, ah megengeded.

2010. márc. 23. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtam :)
2010. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!