Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem tanította meg babáját...

Aki nem tanította meg babáját önállóan elaludni, annak mikor tanult meg a babája egyedül aludni magától?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

kb 3 éves korától. Ez nem azt jelenti, hogy azelőtt üvöltött minden lefekvéskor, meg az éjszaka közepén, hanem 3 évesen már szó nélkül megy fürdés után az ágyába, várja a mesét, ha épp el nem alszik addig, míg odaérek.

2 éves koráig szopizott, akkor azzal aludt el, utána pedig odabújással, meséléssel, de ha késtem, akkor nem tudott egyedül elaludni. De most már igen. Persze azért igyekszem nem késni. Nekem is fontos, hogy ott legyek mellette, amikor elalszik.

2010. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányomat kb. két-három hós koráig ringatva altattam, aztán azt vettem észre már zavarja a ringatás is meg az éneklés is. Úgyhogy kaja után betettem az ágyába és addig mozgolódott amíg elaludt. nyolc hós korától sajnos vele kellett aludnom, akkor is letettem az ágyra és elaludt magától. Kb. 14 hós korától sikerült visszatennem az ágyába úgy, hogy a mi ágyunk mellé tettem az ágyát, még feláll, nézelődik, próbál kikéredzkedni, de mikor rájön, ogy esélytelen lefekszik és elalszik. Nem tudom ezt nevezed-e egyedül elalvásnak.
2010. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11 hónapoan.Előtte mindig kézben vagy babakocsiban lett ringatva.
2010. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

5 hónapos koráig egyedül aludt el. 1 hónapja viszont üvölt mikor le akarom fektetni.

Szerintem ez gyerekfüggő és mindig változhat.

2010. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Este sosem kellett altatni, nappal voltak gondok. Kb 7 hónapos kora óta csak leteszem és alszik
2010. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocs az offért

utolsó, nagy mázlista vagy, 9 hónap alatt 3 éjszakám volt, amit aludhattam

2010. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!