Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem nagyon kicsi az 5 éves...

Nem nagyon kicsi az 5 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
A hónap végén lesz 5 éves, 105 cm, 15,5 kg, én picurkának érzem a korosztályához képest. A ovis csoportjában ő a legkisebb, bár vannak hozzá hasonlók. (Évi 6-7 cm-t nő 2 éves kora óta, és 1,5-2 kg-t hízik, nem kevés ez? Mi 160 és 180 cm vagyunk, szóval viszonylag átlagos méretűek.)
2013. júl. 8. 10:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem egyformák :-)
2013. júl. 8. 11:59
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért nem vagyok empatikus? Addig semmi betegségről nem írt, nyilván ez fontos lett volna ahhoz, hogy megértsük az aggodalmát. Ezért kérdeztem, mit tesz, ha nyugtázza azt, amit eddig is tudott, hogy kisebb a gyereke.

Csak egy kíváncsiskodós kérdés, semmi rosszindulattal.

2013. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen kicsi, az enyém meg túl nagy:) 120 cm,23kg.31es láb.

5 éves

2013. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam átlagos testalkatú és magassága is átlagos. 4 évesen voltak ilyen méretei. Most 5 évesen 116 cm és 18 kg volt. Ő átlagosnak számít az ovis csoportban.
2013. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, az első válaszadó által belinkelt táblázat szerint pedig még kevésbé átlagos a tiéd, mint az enyém :-). Valószínűleg tényleg annál a válaszolónál a pont, aki szerint a lényeg, hogy arányos legyen, a többit meg majd behozza idővel.
2013. júl. 8. 14:38
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia.Ugyan nagyon régi a kérdésed,de hátha elolvasod.Azóta mekkora a kisfiad?Nagyon èrdekelne,m a fiam pont ennyi idős és ugyanilyen méretekkel rendelkezik(mint 5,5 évesen a tiéd volt).

Üdv

2018. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!