Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az nem diszkrimináció, hogy...

Az nem diszkrimináció, hogy nem engedték be a gyerekemet egy ingyenes játszóházba, mert nem szobatiszta?

Figyelt kérdés

Vagy ez mindenhol így van? Edddig még csak fizetős helyen voltunk és ott a kutya se kérdezte, hogy van e pelus- persze ott az volt a lényeg, hogy fizessünk. Amúgy nem ott maradtam vona vele, szóval nem gyerekmegőrzésről lett volna szó.

Szegény gyerek úgy bement volna, már a cipőt is levettük és akkor a "néni" megtapogatta a fenekét és közölte, hogy pelenkás nem jöhet be. Hát a gyerek nem sírta el magát, de én majdnem.Csak nem értette szegény, hogy most akkor miért vesszük vissza a cipőt és még állt ott egy darabig. Úgy sajnáltam. Amúgy 2,5 éves, hátha ez majd ösztönzi, hogy szobatiszta legyen.


2009. okt. 16. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem butaság, nem diszkrimináció. Megmondták, hogy miért?
2009. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is butaság. Én is kiváncsi lennék az okokra. Meg hogy ki van e irva. Mert ha nincs akkor ha tiltakozik a néni akkor is köteles beengedni.
2009. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Annyit mondtak, hogy csak szobatiszta gyereket vesznek be.

Akkor meg is értem ,hogy ha gyerekmegőrzést kértem volna, mert nem az a dolguk, hogy pelenkát cserélgessenek.

Azt hallottam valahol, hogy nnyáron, amikor egy szál bugyiban, sortban vannak a gyerekek és szivárog a pelus, akkor mennyi baci kerül a játékokra. Na de most, amikor harisnya+ nadrág van rajta...

Szóval lehet, hogy erre hivatkoztak volna, de én nem is kérdeztem.

2009. okt. 16. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Leütöttem volna.


Szegény picike babucika.:(


Nem igaz, hogy nem engedik be játszani!!!

Ez felháborító.

Ha az én babámmal csinálták volna ezt, biztos keresek egy bennfentesebb embert a nyanyánál.

2009. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmentél volna vagyis felügyeletet kérsz, akkor teljesen megértem, hogy nem veszik be pelussal, de így..., szegény gyerek :(
2009. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez durva. Engem is nagyon bántott volna.

mi ma voltunk először játszóházban a 10 hónapos kisfiammal, ez fizetős hely, de egy év alattiaknak ingyenes, és az anyukájuknak is, simán bemehet pelusos is, és gyönyörű a hely, és a játékok is,van sóbarlan sóhomokozóval és tényleg minden korosztályra gondoltak.

merre felé laktok? ez Pest mellett Taksonyban a Békakirály játszóház, idén épült.

2009. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem tapasztaltam.Pedig én is vittem már ingyenes helyre.Volt már a Corában ami szintén ingyenes ott se volt ez probléma és alapítványi játszóházban is voltunk ami ingyenes és ott se okozott ez problémát. Szerintem ez egy nagy hülyeség.Épp hogy több gond van azokkal akik már szobatiszták mert sokszor megfeletkeznek a játékban a pisilésről és könnyebben becsúszik nekik egy kis pisi. Főleg idegen helyen.
2009. okt. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hú, én meg azt hittem, hogy azt fogjátok írni, hogy ez máshol is így van és én vagyok a béna, hogy nem tudtam.

Ez Debrecenben volt a plázában. Pedig úgy megörültem, hogy itt a tél és egy meleg helyen játszhat a gyerek.

Egyébként egyre jobban érik bennem a gondolat, hogy viszek váltóruhát és beküldöm pelus nélkül a gyereket. (csak úgy kicseszésből, hagy pisiljen ott össze mindent, aztán majd elnézést kérünk és szépen átöltöztetem.)

2009. okt. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!