Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok rólam? 2 gyermek...

Mit gondoltok rólam? 2 gyermekem van fiatalon?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és van egy gyermekem és terhes vagyok ? De tisztességesen nevelem. Mi a véleményetek az ilyen fiatal szülőkről ?

2013. jún. 23. 19:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Majd meg bánod.

Még fiatal vagy életedben nem meloztál valaki pénzel pár év múlva már a hajad téped és valószinű vagy a nyugtatokra vagy a piára rá is kapsz.

2013. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%
Megjelent pár vénlány meg nagymamakorú anyuka jöttek pontozgatni,tessék csak ha ez a legnagyobb örömötök
2013. jún. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Semmi, de nem is értem miért kellene véleményt alkotnom.

Ha te így vagy boldog akkor nem teljesen mindegy ki mit gondol?

2013. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Attól , hogy van két gyerekem BIZTOS , hogy nem fogok nyugtatóhoz és piához nyúlni ! ! ! Pff akkor nagyon sok ember nyúlhatna ilyen szerekhez ..
2013. jún. 24. 08:28
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem írsz konkrét dolgokat magadról:

Van férjed/párod?

Van lakásotok?

Egyedul álltok meg a lábatokon?

2013. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem akartam korán szülni, de olyan későn sem, mint ahogy sikerült. 36 évesen szültem, mert amikor már akartuk a babát, nem jött össze, és járhattunk orvostól orvosig. Szóval, nagyon nem érdemes várni sem. Persze jó, ha meg van minden, mielőtt jön/jönnek a gyerekek, de ha van 2 szerető szülő és van mit az asztalra tenni, akkor boldogan nőhetnek fel. Az én anyukámnak is 2 gyerkőce volt mire betöltötte a 22-t. Régen ez volt a természetes. A világ kicsit megváltozott, de nem attól lesz csavargó, drogos vagy bűnöző valakiből mert fiatalok a szülei.

2013. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, hogy ilyen fiatalon szültél, ha Nektek így jó?!

Én 29 évesen szültem az elsőt, de bár vártam volna még pár évet :)

Nem vagyunk egyformák, de nem is kell annak lennünk!

2013. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam amikor kopogtatott a lányunk,megtartottuk,jól tettük! 21 éves voltam amikor jött az öcsi,tervezett baba volt,házasok voltunk,külön éltünk.26 évesen szültem a 3. gyerekünket.Most vagyok 28. Ahogy telnek az évek,rá kell jöjjek,jobb ha nem 36 évesen jött volna az első,már most is fogy a türelmem,bár tény,hogy ez attól is lehet,hogy csak 3 gyerekkel kell foglalatoskodnom,de ha újra kezdhetném se szülném az elsőt 30 évesen.
2013. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
azért merült fel bennem ez a kérdés mert óvodába a szülőin én voltam a legfiatalabb és mindenki "vádaskodó " szemekkel nézett sőt akadt akik még köszöni se tudtak!
2013. jún. 24. 14:20
 20/28 anonim ***** válasza:

anya 22 volt, amikor születtem, apa 21. másfél évre rá jött a húgom, tehát anya 23 volt két gyerekkel... azóta már van egy harmadik is, mindenki normális lett. kulturált, intelligens, szerető légkör volt mindig is a családban.


szerintem teljesen egyéni dolog, hogy mikor vállal az ember gyereket. ha tudod vállalni a felelősséget azért, hogy felneveld, rendes légkört és lehetőségeket biztosíts neki, (nekik), akkor mégis mi rosszat lehetne gondolni.. legyetek boldogok és egészségesek :)

2013. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!