Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenki futóbicajt vesz...

Mindenki futóbicajt vesz pótkerekes bicaj helyett?

Figyelt kérdés

én most vettem 3 évesemnek pótkerekest mert férjem szerint: a futóbicikli hülyeség, mi is megtanultunk pótkerekes bicikli után is biciklizni ha lekerültek a kerekek.megfog a lányunk is tanulni, minek vegyünk plusz járgányt neki.


na a kérdés: van még aki nem vett futóbiciklit csak kismotor után egyből pótkerekes bicajt? miért hagytátok ki akkor a futót?


2013. máj. 22. 11:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
3-as, ez a pedál leszerelés nem is rossz :) így ugye nem kell külön pénzt kiadni a futóra meg majd a biciklire.
2013. máj. 22. 19:25
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:ha a fiam tekerni tudta volna(mozgással sajna gondok vannak) akkor azt kapott volna,pedálost.de ugy voltam vel h elöször nem baj ha csak lassan sétál vele,egy hét alatt belejött a futóbicózásba.


(mivel ez is 12es,ugymond mindegynek tartottam melyiket veszem,ugyanolyan hamar növi ki:)))


Oldalra dőlés:direkt igy vannak beállitva,ha oldalra dől,nem egyensulyozik,ha nem dől és nem ér le ezáltal a pótkerék akkor tud rendesen menni a pótkerekessel,de hát ugye pótkerékkel nehéz megtanulni egyensulyozni,inkább kicsit bedől a gyerkőc.Én meg lustaanya vagyok amugy is,és nem akarok a seprünyeles megoldással futni a gyerekkel.

(megjegyzem sok olyat látok hogy apuka fut,tolja a seprünyelet,a gyerek meg sokkal lassabban teker...igy nem fog ráérezni,csak akkor ha az ő tempójában halad apuka,és nem "tolja" hanem csak fogja ahogy a gyerek teker nem?)

2013. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!