Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veletek milyen játszótéri...

Veletek milyen játszótéri konfliktusok történtek eddig?

Figyelt kérdés
Lehet panaszkodni :)
2013. máj. 16. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es nek.


négyes válaszoló vagyok.


Èn azért hagyom mert, lányom amúgy is muja kicsit. Ès ezzel a problémával az oviban is fog szembesülni, nem akartam, hogy ott érje elöször gond amikor nem vagyok ott, és nem védem meg, tanulja meg magát megvédeni.

ìgy csak akkor szolok közbe ha már durvul a helyzet.

DE örülök, hogy így teszek, mert ma láttam áttörést a dolgokban. 2,5 éves és ma voltunk egy gyerekes baráti találkozón, ahol a 2 éves kisfiú elvette az egyik játékát. Lányom nem engedte, elszaladt vele, megpróbálta a kisfiutól vissza szerezni küzdött érte ezerrel. Ezt láttam, (anyukája nem) szoltam lányomnak adja kicsit a kisfiunak aztán ö jön. Pár perc múlva lányom jött volna, de a kisfiu nem adta a játékot persze, na akkor szoltam a kisfiunak, hogy ö vette el a kislányomtól, most már adja vissza. Erre anyuka is rászolt a fiára, és nagynehezen oda adta. Lányom játsazott vele, és nagyon kedvesen kicsit késöbb vissza adta a kisfiunak és innentöl kezdve mindig cserélgettél.

2013. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszi szépen. :) Jó olvasni h van azért eredménye is. És igazad van ebben is. :) Csak az a kegyetlen amikor tényleg dobálóznak kaviccsal meg ilyenek. És a látvány h anyuka ennyire nemtörődöm. Szó szerint úgy csinál mint aki nem akarja észrevenni. Nem is a gyerekre haragszom mert gyerek de anyukának kellene megtanítania a helyes viselkedésre. És sajnos nem teszi. Ezekből a gyerekekből lesz később az önző, elkényeztetett emberek. Akik saját magukon nem foglalkoznak majd semmivel. Szomorú sajnos. De abba teljes mértékben igazat adok h meg kell tanulnia megvédenie magát valóban nem szaladhat mindig anyuci szoknyája alá. Csak nehéz látni amikor egy másik gyereket bántanak.
2013. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy másfél éves lehetett a kisfiam, mikor egyik délután a játszótéren több kicsi gyermek társaságával és anyukákkal töltöttük az időt. Megjelent egy 4-5 fős, kamasz fiúkból álló banda, hangos beszéddel és mint a szélvész, elkezdtek hintázni, "csúszkázni"(majd leszakadt) és olyan szinten trágárul beszéltek, hogy sértette a fülünket. Egyszerűen nem bírtam és rájuk kiabáltam, hogy ez egy játszótér és nem biztos, hogy ezeknek a kisgyerekeknek ezt kéne hallgatni, takarodjanak innen.

Aztán az is felháborít, hogy sokszor üres üvegek,csikkek, kotonok és még nem is tudom, mik lepik el reggelre ezt a játszóteret, legutóbb pedig ledöntöttek egy padot, egy fa kerékpártárolót, 2 madáretetőt is. Pedig olyan szépen adták át anno..

2013. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
---mármint a játszóteret. (előző voltam)
2013. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!