Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zárt már ki vagy be a gyereked...

Zárt már ki vagy be a gyereked valahova?

Figyelt kérdés
Engem az előbb véletlenül kizárt az erkélyre. Kiabáltam neki, hogy szólj apának, de azt hitte játszom, és kinevetett. Aztán szerencsére bejött az apja és be lettem engedve. (teregettem épp)
2013. máj. 3. 12:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
csak egy elméleti kérdés: ki tud olyankor segíteni, ha mondjuk még a zárba is benne van a kulcs, tehát kívülről nem tudnak bejönni, és hát ugye kintről se lehet bemenni? be kell törni az erkélyajtót???
2013. máj. 3. 19:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jönnek a tűzoltók és vagy az erkélyajtót vagy ablakot betörik, ha a bejárati ajtót nem lehet. Nálunk bejárati ajtót nem lehetne betörni, max. tokostul kidönteni.
2013. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A fiam az apját egyszer kizárta a házból. Szerencsére nyitva volt a konyhaablak, be tudott mászni a házba. Épp felérte a gyerekzárat, de még kicsi volt, hogy visszafelé tudja csinálni. Én épp nem voltam itthon.


Akkor most csinálta meg a télen, hogy bezárta a szobaajtót, amíg én a hamuval vacakoltam. Szépen ügyesen kinyitotta vissza(azóta ez a kulcs sincs a zárban)


És egyszer mi magunkat zártuk ki(elhagytuk a bejárati ajtó kilincsét(beépítés előtt átnéztük mindene megvan e, és azzal a lendülettel el is tüntettük a kilincset, anélkül lett beépítve), vártuk, hogy küldjék az ajtóhoz, és én marha bezártam az ajtót, amikor kiléptünk a kertbe, de a kulcsot belül felejtettem, szintén az ablakon jöttünk be)

2013. máj. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!