Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki milyen gyakran és mennyi...

Ki milyen gyakran és mennyi időre bízza másra 3 év alatti gyermekét?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Enyém 10 hónapos, lány. Születése óta heti 2-3-szor van 2-3 órát anyukámmal, néha az apjával. Addig én vásárolok, fodrász, ügyintézés, stb.
2009. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyelőre Apukájára, ha dolgom van. Nagyi sajna nem alkalmas hosszú időre, 1x bíztam rá 2 órára. Biztos én vagyok a hibás, de nem merem rábízni. Keresztszüleire szeretném, a szoktatás folyamatban, de sajna sokat dolgoznak, kevés az idő. 18 hónapos kisfiam van.
2009. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
94%

2,5 éves a kislányom,és a születésétől kezdve a nagymamára bízom,egyrészt mert imádják egymást,másrészt a nagymama olyan,hogy soha nem téveszti szem elől.

Főiskolára járok,hetente 2-szer,plusz,fodrász.

Egyébként mindenhová viszem magammal.

2009. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Mi vállalkozásban (konkrétabbat nem írok, az reklám lenne) vigyázunk gyerekekre,tehát a "másik oldalról" szólok hozzá.

Nagyon sokan nem tudják családon belül megoldani a néhány órás elhelyezést, amíg a szülők bevásárolnak, ügyet intéznek, orvoshoz vagy akár színházba mennek és már egész korán, 1-1,5 évesen elhozzák esetenként akár úgy is, hogy éjszakára is marad. Nincs ebben semmi rossz, sajnos ma már a családok többnyire távol laknak a nagyszülőktől vagy éppen annyira későn születik a baba, hogy a nagyszülők már vagy fizikailag nem képesek vállalni, vagy nem is élnek.

2009. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Hetente kétszer három órát babysitter vigyáz rá, mert iskolába járok, tanulok. 15 hónapos
2009. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Az enyém 2 éves lesz a hónap végén, most kezdte a bölcsit, így őt hétköznap reggel 9-től 3-ig, 4-ig ott van, és imádja :)

Korábban anyukámra bíztam, vele akármeddig jól elvolt, mert egy éves koráig anyunál laktunk és nagy a szerelem :) Leghosszabb idő, amíg vele volt nélkülem, az 5 nap volt idén nyáron. Amúgy havonta, két havonta szokott egyszer ott aludni, illetve rövidebb időkre is néha szokott rá anyukám vigyázni ha kell valamiért. Ha anyukám nem ér rá, és teszem azt orvoshoz kell mennem, vagy valami ilyen dolog van, akkor a dédik szoktak még rá vigyázni pár órát, velük is nagyon jól elvan, aztán pl. amikor költözés volt és kész káosz volt a lakás, akkor keresztanyukája vigyázott rá pár órára, vele is szeret lenni.

Apukája nem él velünk, nem is láttam már jó ideje, így máshogy nem tudom megoldani ügyes-bajos dolgaimat, de a fiam nagyon kis barátságos, mindenkivel jól elvan szerencsére.

2009. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Úgy látom egyedül vagyok aki nem bízza bízta senkire a kicsi gyerekét.Nekem sajnos anyukám még dolgozik,anyósomra nem bízom Őket.A harmadikkal vagyok gyesen,már Ő is elmúlt 1 éves.Ha apa ráér rá szoktam bízni 1-2 órára.Sajnos nem is marad el senki mással mert nem szokta meg.Viszont a középsővel semmi gond nem volt ennek ellenére az óvodai beszoktatással,szívesen jár.Néha jó lenne ha tudna valaki vigyázni rájuk,hogy kettesben is lehessünk a férjemmel.A 2 nagy hétvégén már elvan anyummal,talán majd a kicsi is el lesz később.
2009. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem egy kétéves kislányom van, és egy teljes napra rábíztam anyosomra.Nem volt vele semmi gond, így szerencsére elbirtunk menni a páommal és kettesben is lehettünk egy kicsit most van egy kisfiam is és esedékes az ő felügyelete ő három honapos.Majd négy honapos korában megy ő is a nagyihoz.Sokan azért nem bizzák rá a gyerekt az anyosra mert félnek de ők jobban vigyáznak rá mint anno a saját magukéra.
2009. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 10 hónapos, anyura nyugodtan hagyhatom, mert majdnem minden nap látja, és jól ismeri. 3-4 óránál tovább nem hagytam magára. Kb heti 1-szer, és a férjem is szokott rá vigyázni, ha úgy van.
2009. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19:46-nek: Nekem is dolgozik az anyukám, még csak 46 éves, szóval még bőven dolgozik. Csak mondjuk nekem mákom van, mert tanár, így hétvégén mindig szabad, és nyáron is. Asszem az előtted író voltam.
2009. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!