Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran mossátok 1 év...

Milyen gyakran mossátok 1 év körüli babátok haját? És nekik is "fáj"?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden este. De nem fáj neki. Miért a tiednek fáj?
2011. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1. Ordít közben, mert utálja, hogy a szemébe megy a víz.

Nyáron többször mostam, meg akkor is van plusz hajmosás, ha belekeni a kaját a hajába, mint például ma ott kötött ki a tarkóján a főzelék, ne kérdezd hogyan :)

2011. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Heti 1 és nagyon nehezen viseli.
2011. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kb. 3-4 naponta mosom a haját. Nyáron szinte naponta kellett, mert úgy összeizzadta, vagy a homokozóból a fején landolt a homok. Most csak akkor van plusz mosás, ha összekeni a fejét/haját is étellel vagy egyébbel.

Nem szeret hajat mosni, bár hamar megnyugszik, csak amikor már meglátja a sampont, akkor rögtön elkezd szenvedni.

2011. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,az enyémnek nagyon,már ha csak bevizezem is ordít,a sampontól,és az öblítéstől pláne.Igazából az a furcsa,hogy korábban nem volt gond,nyugodtan tűrte a hajmosást,de pár hónapja elkezdte ezt a hisztit,pedig ugyan az a sampon,ugyan az a folyamat,nem volt semmi rossz élménye ezzel kapcsolatban,mégis.Heti egyszer azért belevágok,mert mégis csak muszáj:(
2011. nov. 9. 13:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi is heti egyszer eddi, most kb 2-3 hetenete mert az enyémnek is "fáj".

nem fáj de ordít nagyon és már a kádba sem akar bele menni. 2 hét múlva nyaralni megyünk tenger partra ezért edzem, szuper játszás a kádba semmi hajmosás. amúgy ha fürdöbe megyünk ott simán merül, nem értem mi a baja a hajmosással.

2011. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dettó,az uszodában semmi gondja:)
2011. nov. 9. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom 20 hónaposan kezdte a tiltakozást, addig szépen mostuk a haját. Mostanában ordít, feszíti magát :(

Mindig vigyáztam, hogy ne legyen rossz, ne menjen a szemébe a víz, nem értem, mitől változott meg a hozzáállása :(

2011. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi hetente 2szer.Jobban viseli mint régebben.Hozz a (kopasz) babáját, akit közben ő fürdet. Mossa az arcát, popóját.ÉS persze a "baba sem sír":)
2011. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16 hónaposom imád hajat mosni,viszont fürödni nem:S

Hetente 2x mosunk hajat,én picit bevizezem,és teszek a kezébe egy pár csepp sampont,és mondom neki,hogy mossa.Ő meg előszeretettel csinálja.Amíg "kötelező"jelleggel mostam én neki,addig viszont utálta.

Off:miért mossátok minden nap,akik mossátok?

2011. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!