Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereke is így összetartja...

Más gyereke is így összetartja a családot?

Figyelt kérdés
Az én lányom se nem apás, se nem anyás. Mindkettőnkhöz egyformán ragaszkodik. Ha engem nem lát, engem keres, ha az apja nincs meg, akkor meg őt. Viszont ha mindketten otthon vagyunk, mindent egyszerre kell csinálni. Enni, játszani, fürdeni. Ha pl én kicsit netezni akarok, és megkérem az apját hogy etesse meg a konyhába, addig nyavalyog, míg nekem is ki kell mennem. Aranyos, csak néha fárasztó.
2013. ápr. 28. 21:07
 1/3 anonim válasza:
Az én lányom is ilyen. :)
2013. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Èn lányom is hasonló, de ö elfogadja, hogy csak apával vagy csak anyával csinál valamit.
2013. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krisztivan ***** válasza:
Fiam 2.5 éves.Azt csinálja mostanában ha pl.a kezemben van akkor áthajol apához és mind a kettőnket megölel egyszerre.Aztán kell apának adjak puszit és fordítva aztán meg nagy családi pusziszkodást művelünk:-)) Egyébként úgy kell kizsarolni belőle napközben a puszit:-))
2013. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!