Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Láttátok vasárnap a tv-ben a...

Láttátok vasárnap a tv-ben a 20 gyerekes családot?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye ?
2010. máj. 4. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen láttam őket,nekem egy gyerekem van nyolc éves.Nekem pont elég egy is elég lesz őt tisztességesen felnevelni.Nem tudnám magam elképzelni húsz gyerekkel.
2010. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem láttam, de szerintem rosszul is lettem volna.

Egy gyermekem van, max. még egyet vállalnék, de abban sem vagyok biztos.

2010. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az kicsit túlzás!

Nem hiszem, hogy valakinek ennyi energiája legyen, hogy mind a húsz gyereknek oda tudjon figyelni a problémáira!

Nekem "csak" négy van, de még így is elég húzósak a napjaim, pedig a legnagyobb már 18 éves, a legkisebb pedig 15 hónapos. Tehát nem egyik kicsi, másik kisebb.

2010. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy tudtak azok oda figyelni az összesre,az apa csak az első négy gyereknek tudta a születési dátumát.Az asszony meg az unokái nevét is alig tudta felsorolni.Buták mint a föld.
2010. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kelemenkelo ***** válasza:
nekem egy is elég sok néha:))))))))
2010. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egymást nevelték fel csóri gyerekek....
2010. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de legalább főlnevelték őket és nem eldobták vagy beadták intézetbe!
2010. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat! Azért én kíváncsi lennék rá , hogy hogyan oldották meg a dolgokat . Nálunk 4 gyerek van és nagyon nehéz összehangolni , hogy mindenkinek jó legyen (pl. egyik aludna , másik enne). Ahogy láttam nem éltek rossz körülmények között.
2010. máj. 5. 13:49
 9/11 anonim válasza:
Nekem is 19 testvérem van! Nálunk 14 lány és 6 fiú van. Jelenleg 63 vagyunk szűk családi körben! Nagyon összetaró a családom! Többször voltunk már a tv-ben és rengeteg újságban! Egyszer a két család találkozott is! Nem tudom hogy ők azok e akik most voltak a tv-ben, mert sajnos ezt nem láttam!
2010. máj. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2010. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!