Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Verted már meg a gyerekedet?

Verted már meg a gyerekedet?

Figyelt kérdés
És ha igen ,akkor miért?A kislányom 2 és fél éves,és tegnap kihúzta a kezét a nagymama kezei közül és futott nevetve az úttestre miközben már majdnem sírva üvöltöttem neki,hogy álljon meg!Sajnos életemben először rávágtam a fenekére,de most nagyon bűntudatom van.
2009. szept. 27. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!



jah, így már máa a kérdés szinezete, ahogy lent olvastam. Te nem megverted, hanem rávertél a popójára! ez óriási különbség!! Ezt lehet, nevelési célzattal. De pofon-sorozat meg hajcibálás meg még ki tudja mi, na az számít verésnek sztem!

2009. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A popsira illetve a kézfejére kapott dádá nálunk előfordul nevelési célzattal. Most az a "divat", hogy a gyermeket ne verjük (aminek persze rengeteg fokozata van), de régen is a nevelés egyik eszköze volt és tisztelettudó, normál felfogású gyermekek nevelkedtek. Néha szerintem belefér egy-egy segrepacsi, ha nem dühből fakad.

Szép napot!

2009. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az előzővel
2009. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod, mivel jogosan ütötted meg. Most szépen megkell tanulnia, hogy ilyet nem lehet csinálni. Szerinted most mi a rosszabb? Te hogy ráütöttél vagy az, hogy mondjuk elüti egy autó. Jól cselekedtél ne legyen bűntudatod. Én még nem vertem meg mert még nem tudd szaladni:D Még picike:)
2009. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnos nagyon felidegesítettem magam mert féltettem,és úgy meg sajnáltam,mert olyan keservesen sírt.Amióta az apukája külföldön dolgozik és nagyon ritkán látjuk,nagyon megváltozott.Nem nagyon akar szót fogadni...anyósom is mindig mondja,hogy csapjak a fenekére,de szegényemnek így is nehéz,hogy nem láthatja apukáját.Én már nem is tudom mi lenne a jobb megoldás...
2009. szept. 27. 09:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak ne legyen egyáltalán bűntudatod!Inkább Ő sírjon mint te!
2009. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
egy popsipacsi (direkt így írtam...) még nem verés! az már igen verés volt amikor anyu megtudta hogy a bátyám bukásra áll fizikából... na az... (az sem volt durva) de lássuk be! se anyu se te nem azért bántottad hogy mert úgy tartotta kedved hanem azért mert így Neki is jó!
2009. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt hittem valami gyerekkínzás a téma :S

Én láttam már szülőt ahogy megveri a gyerekét, de az nem popsiravágás volt, ne legyen ennyitől lelkiismeretfurdalásod!

2009. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem apa azt mondja, hogy életeben egyszer vert meg (ami fenékrecsapás és pofon volt) mert elrágtam a hajszárító zsinórját, miközben szárította a hajam :D am nem szoktak verni, max fejbecsapnak. ami bár szar, de még mindig jobb mintha ütne-rúgna
2009. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Én már jópárszor vertem rá a 1,5 éves fiam fenekére, pedig egyszerűen imádom, Ő az életem! De amikor csak azért, hogy "kihúzza a gyufát", egymás után ötödször is

- direkt úgy csimpaszkodik az állófogasra, hogy tele vállfával ráboruljon az egész,

- vagy amikor az ablakpárkányra kiállva táncol, és dobol az ablaküvegen,

- vagy amikor sokszor ismételt tiltás ellenére letépi a gáztűzhely gombját,

- amikor direkt a konnektorba akarja dugni a pendrive-ot,

- amikor harci ordítással a farkánál fogva vonszolja körbe a lakásban a macskát...

és EGÉSZ NAP egyfolytában csak ilyenekkel tölti az időt, akkor elszakad a cérna és jól a fenekére csapok. Nincs már más módszer, higgyétek el. Van, amikor nem elég a tiltás és büntetni sem tudod.

2009. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!