Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket is irritál?

Titeket is irritál?

Figyelt kérdés
Mást is irritál, hogy pl nyáron a strandon ilyen kisgyerekeket a szülők odaviszik hugyozni a fűre.. már nem azért de ahol mások pihennek, napoznak minek kell odahugyoztatni a gyereket? Én nagyon undorító dolognak tartom, hogy a természetbe hát még a strandra......

2013. ápr. 26. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Ez most hogy jutott eszedbe? Csak nem a standról jöttél? Ezen agyaltál egész nap, milyen kérdést tegyél fel? Egyébként tényleg gáz !
2013. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Gáz v agy nem gáz, hova vigye? Vegyünk egy kisgyereket, aki játszik megállás nélkül, egyszer csak eszébe jut, h hoppá pisilnem kell, talán már gy csöpp be is ment. HA van wc (mert nem sok helyen van), akkor is messze van, és mielőtt bepisilne teljesen, én igenis megpisiltetném egy fa tövében elbújva. Pl én a játszótérről sem jövök haza egy pisi miatt, hanem kimegyek a játszón kívülre, és ott pisilünk. Meg lehet kövezni, de ez van.
2013. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem,nem irritál.Míg nem volt gyerekem sem zavart,de most hogy van egy fiam,pláne nem.

Mondjuk még kicsi ahhoz,hogy fák tövébe pisiljen,de ha nagyobb lesz és kell neki pisilni és a helyzet úgy hozza,hogy csak egy fához tudom vinni,akkor oda fog.

ÉS baromira nem fog érdekelni ki finnyás rá,vagy ki tartja undorítónak.

Egy-két ember kedvéért nem fogom hagyni,hogy bepisiljen mire egy wc-hez érünk...

2013. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

...és téged irritál, mikor összehányod az utcát, mikor a disco-ból mész haza 17 évesen - én meg belelépek?

...és téged irritál, mikor a felnőtt belehugyozik a strandvízbe?

2013. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem zavar. Kisebb dolgom is nagyobb annál, hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozzak.
2013. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az irritál engem, hogy úgy beszélsz a kisgyerekekről, hogy "hugyoztassák" őket!
2013. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó ha tudnád mennyi macska, egér, stb pisikél, kakikál oda, ahol te pihenni akarsz :) lehet előtte való nap, ahova te a plédet leteríted 2 csövi feküdt, vagy 2 kutya gyártott kiskutyát :D jó napozást!
2013. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A vízbe se menj bele, mert az is tele vam pisával.

A Balaton még egyebekkel is... (Hányadék, spermium, tavalyi hulla ázadéka, egyebek.)

2013. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te meg abban a vizben furdesz es merulsz le, amelyikbe mas ember a te szavaiddal elve belehugyozik. Ezen nem gondolkodtal meg el? Ket gyerekem van, mindketto a fube pisil, inkabb oda, mint valami gusztustalan kozos WC-be.
2013. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi nem a fűre szoktunk pisilni, hanem a bokorba. Ott meg senki nem fog napozni...


Elmesélek egy rövid sztorit ezzel kapcsolatban. A fiam épp tanulta a szobatisztaságot, mikor elmentünk a Dagályra. Kis rendes, egész nap nem pisilt a medencébe, tartogatta. Többször kérdeztem nem akar-e pisilni. El is vittem a közvécébe, ami annyira büdös és undorító volt, hogy a fiam fejvesztve menekült belőle (mint minden jóérzésű ember). Aztán délután 4 (!) órakor a fiam már nem bírta tovább, mondta, hogy pisilni kell, elindultunk a bokor felé, de szegény már nem bírta és gatyába ment minden a bokor tövében.


Szóval nem, NEM IRRITÁL a bokorba pisilő kisgyerek...

2013. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!