Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mást is irritál hogy sok...

Mást is irritál hogy sok anyuka mindent megoszt a közösségi oldalon (F), minden kis történést (betegség, stb. ) a gyerekéről?

Figyelt kérdés
Sok távolabbi ismerős anyuka minden kis apróságot megosztogat, fényképpel illusztrálva az oldalon, ha épp betegen fekszik a gyereke azt is, ha épp bilizik azt is.Pár képet én is feltettem, de kb. ennyi, sosem szoktam kiírogatni hogy épp mit csinálunk, nem a F.oldalon töltöm az életem.
2012. febr. 28. 19:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
szerintem azt az időt amit elcsesz ilyen szarságokra, azt magára és a férjére kellene szánni inkább, és akkor nem kötne ki a válás kategóriánál.
2012. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
irritáló. Én is szoktam felrakni, de módjával. A legrosszabb, amikor megjelöli valaki, hogy éppen hol van..!!
2012. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Miért irritálna?
2012. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a fb a legkisebb rossz. Ott van a hoxa,ahol napi szinten irogatjáák az anyukák a babanaplókat.
2012. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Biztos irritálna, ha ilyen oldalakat látogatnék, de szerencsére nem vagyok rajta egy közösségi oldalon sem.
2012. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm aki azt is kiírja, hogy épp milyet kakil babája.....
2012. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi oldalnak ez a funkciója. Van, aki kevésbé használja ki, van, aki teljes mértékben. Szerintem ezzel nincs baj, főleg, hogy egy gombnyomás, és letiltod az illetőt.


Én ugyan semmilyen privát információt (képek, adatok) nem teszek fel sem magamról, sem a gyerekeimről, de nem zavar, ha más ezt teszi. Kihasználja a facebook funkcióit. Ennyi az egész.

2012. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Én max. képet töltök fel, mert sok olyan családtagom, ismerősöm, barátom van, akikkel nagyon ritkán, több évente találkozunk csak, és így nyomon követhetik a gyerekek fejlődését. És ennyi. Szerintem arra nem lennének vevők, hogy ma éppen milyet kakilt a gyerek...
2012. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor szó szerint el voltam ájulva(kiakadtam) hogy az ismerősöm kiírta az üzenőfalra, hogy ma használtunk először az orrszívót mert Juliska megfázott és folyik az orra.
2012. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Persze,tudom hogy ez a funkciója, ha valaki ésszel csinálja nincs is azzal baj, de ha már a férjével is kommentek alapján kommunikálnak, olyan szinten ott töltik a napot, már kicsit sok.Én max.kétszer felnézek az oldalra, látom a sok kiírást.
2012. febr. 28. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!