Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tartós betegség az ekcéma?

Tartós betegség az ekcéma?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves ekcémás a bőrre az érdekelne ez tartós betegségnek számit??
2012. febr. 20. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a csp miatt kérded, nem minden esetben.


üdv 2 ekcémás gyerek, 2 ekcémás szülővel...

2012. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. febr. 20. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van pici korom óta, nem számít annak.
2012. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is az vagyok, és nem az.

az ekcéma nem betegség, hanem egy tünet... ;)

2012. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, nálam elég tartósnak bizonyult. Gyerek koromban kezdődött és a mai napig tart (27 éves vagyok.) Nem értem hogy mit jelent az hogy tünet, amikor nincsen más betegségem. A krémek csak addig hatnak amíg folyamatosan használom őket, amint leállok vele újra fellángol. Sok orvosnál jártam, sok vizsgálatot végeztek de nem tudtak meggyógyítani. Ennyit erről.
2012. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia. 29 éves vagyok és a mai napig előjön az ekcémám. Gyerekkorom óta sok orvosnál jártam, kaptam mindenféle csodakenőcsöt, fürdőkrémet stb. Nem használtak. :( Amúgy rájöttem, hogy nálam mi okozza...ha stresszes vagyok, akkor előjön. Minél stresszesebb az életem, annál több helyen jelenik meg az ekcémám. Ha már a szemem körül és a nyakamon is van, akkor már rossz a helyzet. :) (gyerekkoromban a szüleim sokat veszekedtek, szerintem nálam ezért alakult ki) De persze ez csak az én elméletem.
2012. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5. válaszoló.

a kérdező nem azt akarta tudni, hogy elmúlik-e az ekcéma ;)

az emelt csp miatt kérdezte, hogy a besorolás szerint annak van-e minősítve.


de amúgy az ekcéma tényleg nem betegség, hanem az allergia tünete. én 30 éves vagyok allergiás, ekcémás vagyok, tudom miért, de sajnos kerülni nem tudom, így marad ez. mindig van oka az ekcémának, a szteroidnak hosszútávon nagyon csúnya mellékhatásai lehetnek, megéri tovább menni, hogy kiderüljön

2012. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!