Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mást is irritál hogy sok...

Mást is irritál hogy sok anyuka mindent megoszt a közösségi oldalon (F), minden kis történést (betegség, stb. ) a gyerekéről?

Figyelt kérdés
Sok távolabbi ismerős anyuka minden kis apróságot megosztogat, fényképpel illusztrálva az oldalon, ha épp betegen fekszik a gyereke azt is, ha épp bilizik azt is.Pár képet én is feltettem, de kb. ennyi, sosem szoktam kiírogatni hogy épp mit csinálunk, nem a F.oldalon töltöm az életem.
2012. febr. 28. 19:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én 6 éve vagyok itthon, én nem betegedtem bele.

Kezdetben vezettem babanaplót és blogot, de most nincs időm rám. Sokat kirándulunk, sétálunk, az udvaron vagyunk.

Nem kell beszorulni a négyfal közé és besavanyodni.

Szánalmasnak tartom a besavanyodott, elanyásodott, eltespedt nőket, pffffffffffffffuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj

2012. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Kedves 20.as válaszoló.

Azért nem kell leharapni a fejem na.Én értelek téged hidd el, én is sokszor érzem magam egyedül itthon a négy fal között, tudom mit érzel, és még sokan mások.A kérdésem azokra az emberekre vonatkozik akik tényleg minden kis apróságot képpel illusztrálva felrakosgatnak, és napi szinten ezt kell olvasnom, mert az egész hírfolyam(vagy mi) velük van tele.Én elhiszem hogy jó megosztani, na de nem minden apróságot.Jó szülinap és társaik pl. más, de hogy épp tökfőzeléket ebédelünk, na ezt már nem értem.

Ja, és aki ezt csinálja az ismerősök közül,már dolgozik, nem is értem gyerek, munka és háztartás mellett hogy jut ideje órákat a F-on tölteni.

Még egyszer mondom, nekem a mértéktelenség szúrt szemet.Na de annyira nem emésztem én ezen magam, csak kíváncsi voltam mások véleményére is ebben a témában, bocsi ha magadra vetted.

2012. márc. 1. 14:29
 23/25 anonim ***** válasza:
Oké, bocsi... Azért a napi több bejegyzés tényleg durva. Ott még én se tartok! :) Csak jól esne néha a gyerekek nélkül is élni egy kicsit, pont mostanában sokalltam be megint, biztos ezért fortyantam fel ennyire.
2012. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nincsen semmi, én is szoktam rossz passzban lenni, és gondoltam hogy provokatívnak is tetszhet a kérdés, pedig nem annak szántam, mert tudom hogy sokan vannak fent ezen az oldalon, többek között én is:-)

Ha gondolod írj privátot, ha van kedved, vagy beszélgetnél, sokszor nekem is hiányzik a felnőtt társaság a kisfiam mellett.

2012. márc. 1. 21:07
 25/25 anonim ***** válasza:

Kicsit összetett választ adok: nekem is van olyan ismerősöm, aki szinte óránként megoszt valamit, és 2 éves lánya van, ennek ellenére állandóan facebookon lóg, ezt a megosztásokból látom (zenéket, klippeket, ilyesmit, szóval nem a családról, és a gyerekről). Nem kell mindent megosztani, de inkább egy gyerekről olvasok dolgokat, mint az ilyen bejegyzéseket:

Szerinted csúnya vagyok? Lájk, ha nem! Meg ahány lájk, annyi évig élek, stb....Én személy szerint nem osztok meg semmit, 2 kép van fent a családomról, meztelen képet soha nem tettem ki a gyerekről, és nem is tennék. Aki állandóan irkál, arról le lehet venni, mennyit foglalkozik a gyerekkel.

2012. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!