Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mást is irritál hogy sok...

Mást is irritál hogy sok anyuka mindent megoszt a közösségi oldalon (F), minden kis történést (betegség, stb. ) a gyerekéről?

Figyelt kérdés
Sok távolabbi ismerős anyuka minden kis apróságot megosztogat, fényképpel illusztrálva az oldalon, ha épp betegen fekszik a gyereke azt is, ha épp bilizik azt is.Pár képet én is feltettem, de kb. ennyi, sosem szoktam kiírogatni hogy épp mit csinálunk, nem a F.oldalon töltöm az életem.
2012. febr. 28. 19:05
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Na igen, pont az ilyen orrszívós történetek miatt írtam ki a a kérdést.Ez max. a családra tartozik, vagy a közelebbi barátokra.
2012. febr. 28. 19:25
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem irritál mert nem olvasom el.


Az irritál, hogy az ilyeneket szar anyának tartják. Én is rakok fel képeket. Hogy miért? Mert nagy a család és az ország különböző pontjain élünk. Persze akinek van pénze, nyomtassa havonta az 50 fényképet és postázza nyugodtan, de én inkább ezt választom.

2012. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Engem az is irritál, ha valaki terhes lesz és felteszi az ultrahangképet. Mi értelme? Hívja fel a barátnőjét és mondja el neki, de fűnek fának minek tudnia?
2012. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem irritál, nem olvasom az ilyeneket.
2012. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem a képek zavarnak, hanem ha minden napi eseményt megosztanak, naponta többször, hogy most éppen ebédelünk, vagy mindjárt alszunk stb...
2012. febr. 28. 21:27
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyilván van, akit érdekel. Ha téged nem, akkor ne olvasd, vannak erre szupi módszerek, hogy elkerüld.
2012. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Tudom hogy lehet elkerülni, de ha egyszer fellépek az oldalra és az az első amit látok hogy megint ott virít egy pillanatkép és alá a komment hogy most épp mit csináltak öt perccel ezelőtt, így óhatatlan hogy meglássam.

Lehet rosszul tettem fel a kérdést, az irritál kicsit erős kifejezés, inkább csak nem értem miért jó ez, miért kell azt tudni több száz embernek hogy hogy telik egy napjuk pl..Nekem az ilyen emberek kicsit olyanok mint akik kiteregetik oda a magánéletüket.

2012. febr. 28. 22:27
 18/25 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam, néha feltöltök egy-egy képet és kész.

Jobban irritál, amikor megjelenik a hírfolyamon (nem biztos, hogy így hívják) valami és két ismerősöm ott kezd el beszélgetni full magánügyes témákról vagy éppen olyanról, ami engem érintene. Volt már rá példa, hogy onnan tudtam meg, hogy sógornőmék útban vannak hozzánk, hogy egy közös ismerősünkkel üzifalon beszélgettek és nekem is megjelent. No comment. Na az ilyen irritál.

2012. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A közösségi oldalon én is az ismerősökkel tartom a kapcsolatot,illetve a nagylányommal.Nekem is van fenn egy ismerősöm,aki naponta 5 képet tesz fel az imádott kislányáról,ami még nem is baj,viszont a meztelen széttett lábas képektől én rosszul vagyok,nem tennék fel ilyen képet a gyerekeimről.Na de ez is a magánügye.Az is hogy itt beszélget a férjével,és akármikor megyek fel ő ottvan,az 50% a bejegyzéseknek az övé,és a gyerekkel kapcsolatos.Már olyan néha mintha együtt élnénk:)Ami engem zavar(nem vagyunk közeli ismik)hogy minden szépségversenyen szerepelteti a babáját,és mindenkit "zaklat"hogy likolja a képét.Nekem is írkál hogy légyszi.légyszi.Az ilyen verseny nem is verseny,hiszen ismerősök adnak szavazatot,illetve az anyukák akik nevezik a babájukat egymásnak.Ezt én hülyeségnek tartom,a kislányát pedig őszintén nem tartom annyira szépnek.De ő mintha erre tette volna fel az életét,fotóztatja profi fotóssal,és ők is otthon,mást nem is látni,a sok emléklapot,fotót.Ez kicsit irritál,bevallom.
2012. febr. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hallottál már arról, hogy GYES-betegség??? Bakker nem csak nekem van ilyen! 4 éve ülök itthon, nevelgetek 2 gyereket, közben a barátaim élik a világukat, buliznak, utaznak stb. A dög unalmas hétköznapokban már az is esemény, ha először használjuk az orrszívót, vagy bilibe tojik az a fránya gyerek. Ez az egyetlen ami ESEMÉNY mi kis életünkben! És igen! Jól esik ezt megosztani másokkal, még akkor is, ha baromira nem érdekel senkit!!!!! Bár ez nem igaz, mert legalább azt a pár embert érdekel, akivel ugyanabban a cipőben járunk, aki ugyanúgy vegetál a "négy fal között"... Ha nem érdekel ne olvasd el!
2012. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!