Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen könnyen ment volna a...

Ilyen könnyen ment volna a beszoktatás?

Figyelt kérdés

2,5 éves a lányom. a bölcsibe működik családi napközi is, heti 3 nap reggel fél9től fél12ig van ott a lányom.

3 napig mentünk ketten 1-1 órára, napról apra egyre jobban feloldódott. MAjd ott is maradt, első nap sírdogált egy picit, második nap nem akart ott maradni, de mondtam neki,hogy jó helyen lesz, játszik kicsit, anyának el kell pár dolgot intézni.

Délután kijött rajta,annyira anyá lett, egész estig rajtam lógott, mindenhová jött velem. Aztán a kistesó beteg lett, így két hét kimaradt, és jobbnak is láttam így, hátha érzi/jobban megérti,hogy ő nem fog ott maradni, anya bármikor visszamegy érte.

Azóta eltelt két hét, tehát 6 alkalommal ment, minden egyes nap boldogan mosolyogva. Alig tudom hazahozni, a gondozónők is dicsérik,hogy nagyon szépen beszkott, főleg úgy,hogy még mamák sem vigyáztak rá soha.


Ilyen könnyen ment?? Vagy várhatok még "visszaesésre"?


2013. ápr. 24. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhatnak még kisebb visszaesések, de az első megpróbáltatáson túl vagytok. :)
2013. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szis, a lányom is ugyanígy volt. :-) Nem volt visszaesés, bár betegségek után mindig mondja, hogy nem akar menni, de aztán mégis mikor meglátja a kis pajtikat, rohan be. nekünk inkább éjjel jött ki ez, hogy nekem is nagyon anyás lett, párszor fel-felébred, és hív, pedig előtte már simán átaludta az éjjelt, de sztem ennyi belefér, álmában dolgozza fel..

meg Neked tényleg minimálisat van ott, nekem egész nap, reggel8tól, du. 16h körül érünk érte, szóval ez elég sok, szerda körül már nagyon fáradt is...:-((

További sok sikert!

2013. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!