Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2x5 ml Zinnat hány napra volt...

2x5 ml Zinnat hány napra volt elég?

Figyelt kérdés

Ma volt a 4. nap, még holnap reggelre - talán - össze tudok kaparni 1 adagot.

Párom elegyítette - lehet, hogy rosszul?


2013. ápr. 17. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány milliliter folyadék volt benne, amikor elkészítetted? Nem írja a betegtájékoztató, hogy mennyinek kell lennie összekeverés után?
2013. ápr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha elfogy.
2013. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem baj, ha elfogy 4 nap után?? :)


Ma reggel felhívtam a doktornőt: 50 ml az egész (elegyítve) - ez csak a dobozán volt rajta, amit kidobtam.

Írt fel még, mert min. 6 napig kell szedni.

2013. ápr. 18. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Jól tetted, hogy felhívtad az orvost.


Nekem vagy meg szokták mondani, hogy hány napig szedjék a gyógyszert vagy azt, hogy az egész üveggel, amíg el nem fogy.

Ezért mertem azt írni neked, hogy nem baj, hogy elfogyott, mert arra gondoltam, hogy a ti orvosotok is erre gondolt, hogy addig szedje a gyerek, amíg el nem fogy.

De jót tetted, hogy felhívtad, mert ezek szerint kell még szedni.

2013. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ügyelet írta az elsőt :) - ott nem mondtak semmit, de gondoltam, hogy 4 nap nem elég egy antibiotikumnak
2013. ápr. 18. 12:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaaa ügyelet...

Képzeld, mi már kaptunk olyan antibiotikumot, ami csak 3 napos kúra volt.

Újra 2. voltam.


Jobbulást nektek.

2013. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kevesebb jön ki a gyógyszerből, mint amennyi a hivatalos adag. Nurofenes fecskendővel adagolom, és ez valamennyit felvesz a kimért adagon kívül is. Sajnos ez van, nem tudok mit csinálni, mert a gyerekeim csak így veszik be a gyógyszert.
2013. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is fecskendővel adom - másképp esélytelen :) Nekem is elveszett valahol 5 ml (szerintem, az üveg oldalán...)


3 napos antibiotikum kúra - az igen!!! :) 3 nap után kezd el hatni a szer. Fiam a kúra 3. napján még lázas volt.

2013. ápr. 18. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az üveg oldalára is feltapad, meg ahogy írtam, a fecskendőre is. Ez van!
2013. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!