Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zinnat szuszpenziót hogyan...

Zinnat szuszpenziót hogyan adjam be 2 éves kislányomnak, bármibe keverem kihányja. Megkóstoltam, én is majdnem. Anyucik, Ti hogy adjátok be?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nurofen fecskendőbe szívom mindig fel az ilyen gyógyszereket(ez meg tényleg pocsék) és utána gyorsan inni adok valami édeset neki. Majd egy nyalintásnyi méz,ami édes és ez az íz marad meg a szájában. Mondjuk nekem (szerencsére)sosem hányják ki a gyógyszereket a fiaim. Gyors gyógyulást!
2012. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam a múltkor a Clacid babyvel hogy sehogy se tudtam neki beadni. 1x-2x bevette, de rájött hogy nagyon rossz utána sehogy sem akarta bevenni. Úgy hogy kénytelen voltam visszavinni a dr.-nőhöz és Augmentint írt helyette.
2012. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Szívd fel nurofenes fecskendőbe, nyissa nagyra a kicsi a száját, billentse oldalra a fejét, te meg nyomd szép lassan a szájába, de úgy, hogy egészen a torkához közel folyjon a cucc, így nem érzi az ízét. Nekünk ez bevált, kapott a lányom már ezerszer pocsékabbat is a Zinnatnál. Utána valami édes lötty amit szeret, hátha így megmarad benne.
2012. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérj másik antibiotikumot.

Nálunk az Augmentint hányta ki a kisfiam, utána Zinnatot írt fel a doki, és az benne maradt.

Egyébként én is Nurofenes fecskendővel adtam neki.

2012. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam ahogy a többiek.De viszont mikor gyümölcslébe raktam,azóta utálja a gyümölcslevet is.Nurofen-es fecskendővel gyorsan a szájába nyomom aztán azonnal valami édes innivalót adok.Pl tea.És így mindig bent is maradt.Mondjuk nem tudom mi lehet a kisfiammal,mert ő meg már többször kérte volna,mint lehetne.Pedig szörnyű íze van:S
2012. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Detto,fecskendőben
2012. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Íras másikat. A Zinnatot a fiam is kihányta bárhogy próbáltam. Fecskendővel belenyomtam, akkor is kijött utána. Visszamentem, adott másikat szó nélkül.
2012. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi akkor váltottunk tablettára. Próba, szerencse és bejött, simán lenyelte. Inkább, mint a szirupot, kihányta ő is.
2012. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt olyan szirup amit képtelen voltam beadni.

Már a szagától öklendezett szinte, meg kirázta a hideg.

Visszamentem a dokihoz, hogy ezt nem tudjuk szedni. Írt másikat azt minden gond nélkül bevette Nurofenes fecskendőböl.

2012. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!