Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan adjam be a Zinnat...

Hogyan adjam be a Zinnat szirupot a 2 éves gyerekemnek?

Figyelt kérdés
2x5 m. mennyiséget kellene belejuttassak. A mérőkanál szóba se jöhet. Eddig a gyümölcs ízesítésű szirupokat (panadol, nurofen, más antibiotikum) a panadolos fecskendőből elfogadta, most a megkóstolás után nem kell abból sem. Almalével sem jó. Tudom, hogy ált. tejjel nem jó beadni, de azt is megpróbáltuk, hiába. Van valamilyen egyéb, bevált ötletetek? Mostmár tanácstalan vagyok.
2008. okt. 23. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész pici kis pohár vált be, tetszet neki hogy abból iszik. Esetleg "itasd meg" elötte a kis babáját vagy ha fiú a játékmacit, talán ez bevállik.
2008. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, az első próbálkozás olyan 25%-os volt, vagyis negyedét itta meg kispohárból. Próbáltam neki megmagyarázni, hogy ettől meggyógyul, vagyis nem kell menni a doktobácsihoz, ha megissza. Na, másodjára az egészet kiköpte. De a következő próbálkozás óta úgy tűnik, megértette, mert a fecskendőből szépen megissza, igaz közben sűrűn kér vizet, leöblíteni.
2008. okt. 26. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a fecskendőt ajánlom. Két nyomásra be tudod "lőni" a szájába. Azért így a nagyját le is nyeli, mire észbe kap. Az én lányom (most másfél éves) idáig még bevette gond nélkül, még ízlett is neki, pedig hát elég keserű utóíze van. Mondtam is neki, hogy le a kalappal előtte.
2008. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére már nincs gond vele, ügyesen megissza ő is. De azért a gyümi ízűeket szívesebben.
2008. okt. 29. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!