Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnám beadni az...

Hogyan tudnám beadni az antibiotikumot (Zinnat) 2 évesemnek?

Figyelt kérdés
Nagyon édes neki. Kanálból nem kell, fecskendőből sem, nurofenesből sem, italban is észreveszi (málnaszörp, gyümölcslé). mit tehetnék???? nagyon fontos lenne hogy bevegye. és napi kétszer kell. már nagyon tanácstalan vagyok:-(
2011. márc. 30. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kétévessel már lehet kompromisszumot kötni. Ezt most beveszi, és akkor kap valamit amit szeret. Ő már megérti ha most beteg, a doktor bácsi azt mondta hogy ezt meg kell enni hogy meggyógyuljon. Nálunk a tejszínhab vált be. Kapott egy kis kanálkával utána, vagy ha ellenkezik, és így sem kell, akkor lefogom és belenyomom a fecskendőből. Egyszer ezt így megteszed, másodszorra tuti beveszi magától. Azért remélem hamar meggyógyul.
2011. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajnos annyira nem ízlik neki, hogy bármit felajánlok nem kell neki. azt még sajnos nem érti hogy ettől fog meggyógyulni, mert alapjában véve nincs rosszul, nem rossz a közérzete, de arcüreggyulladása van:-(

próbáltam a szájába nyomni, de a nagyrészét visszaköpte

2011. márc. 30. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A zinnat iszonyú leserű. A lányom is utálja. Csak az erőszak használ. Lefogom, és egész mélyen a szájába dugom a fecskendőt, úgy nyomom be, és meg kell találni azt a pillanatot mikor éppen nyelni fog. Utána danonino-t adok neki, különben kihányja.
2011. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Joghurt?
2011. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk az actimel vált be antibiotikumra. Beleöntöm, hogy ne lássa, jól elkeverem és megissza. Más ötletem nincs, mert mi is kínlódtunk, de ez bejött.
2011. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!