Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsődei gondozónéni a...

Bölcsődei gondozónéni a beszokatáskor közeledett a gyerekedhez? Hívta játszani, az ölébe ültette?

Figyelt kérdés
Nálunk semmi ilyen nincs,én küldöm oda a gyereket hogy menjen a gondozónéni megmutat ezt,meg azt,stb...nem közeledik,nem nyit a gyerek felé,így hogy fogja megszeretni a gondozó nénijét????
2013. ápr. 9. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Végig vele foglalkozott mutatta neki a dolgokat, szeretgette.
2013. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez baj. A beszoktatóst fokozottan figyeljük, hívjuk, bevonjuk, segítjük, és ha nem vált ki félelmet és ellenállást benne, akkor megérintjük, felvesszük.
2013. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott voltak mellete ,mutaták a játékokat,illetve figyeltek ,sött ölbe veték szeretgeték.
2013. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg én is benn voltam nem nagyon közeledett felé,megfigyelte,mikor már én nem mentem be,akkor hívta,segítette a beilleszkedésben.
2013. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma mondtam a gondozónéninek,hogy a gyerek bizalmához kell hogy hívja,megismerje,stb,erre azt mondta hogy hívhatja,de úgysem jön (????????????????). :(
2013. ápr. 10. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Tyűűű,micsoda hozzáállás :(
2013. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet,hogy pályát tévesztett a drága!
2013. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!