Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek Adidas,...

Mi a véleményetek Adidas, vagy D. D Step cipőt vegyek kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Eddig vagy Siesta,vagy D.D step cipőt vettem van játszós cipője ami Adidas örökölte unokabátyjától,szuper kis cipő,és nem tudom eldönteni,bölcsibe járós cipőnek milyet vegyek.Ti melyiket vennétek?
2013. ápr. 9. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az Adidasra szavazok. Mi magunknak is Adidas cipőt veszünk és évekig bírják a strapát.
2013. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adidast nem vennék, nem tartja a bokát.
2013. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Adidas annira tartja a bokát, mind a d.d. Step

Azért venni az adidast, strapabíróbb, könnyebb tisztítani mint a d.d. Stepet, es a bőr minősége jobb, nem fakúl, nem tudja lerúgni könnyen.

Bölcsibe, Oviba Adidas/nike sport cipőt, szandit, vászon cipőt veszek, csinos kimenősnek veszem a d.d. Steppet

2013. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Nike nem tartja a lányom bokáját a D.D. Step cipővel ellentétben.
2013. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csakis D.D.Step:-)))
2013. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 10. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Az adidas és a többi márkás sport cipő, csak divatcipő több szakember véleménye szeint!
2013. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!