Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak egész télen be van...

Kisfiamnak egész télen be van dugulva az orra, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

4 éves, de kb. minden őszi-téli szezonban ez van, ilyenkor kicsit horkol is. Amúgy egyáltalán nem beteges, semmi egyéb panasz nincs. Okozhat gondot, ha nem foglalkozunk ezzel?


Most megyek a gyerekorvoshoz is megkérdezni, csak kíváncsi vagyok, hátha másnak is van valamilyen tapasztalata.


Fulladni nem szokott, lázas nem is tudom mikor volt utoljára, tehát tényleg kifejezetten jó egészségű gyerekről van szó, nyáron semmi gond a légzésével.


Voltunk másfél éve fül-orr-gégésznél, mert akkor rosszul aludt, ott azt mondták, hogy persze, ki lehet venni a manduláját, mert biztos az a baj. Az alvásprobléma azóta megoldódott, a mandulát kivenni meg nem igazán akarom kvázi ok nélkül.


Ja, még annyi, hogy állítólag férjemnél is ez volt kicsi korában, nem vetették ki a mandulát, és kinőtte a dolgot.



2013. ápr. 3. 10:22
 1/2 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam 2 évesen kezdte a bölcsit és másfél hét után annyira bedagadt az orrmandulája,hogy 2 nap után középfülgyulladása lett.2 hét volt mire visszahúzódott annyira,hogy kapjon levegőt.Aztán 1 hét és ismét itthon,középfülgyulladás:-( Kellett nekem kb.3 hónap mire rájöttem(dokival együtt)hogy van egy Sinupret nevű gyógynövényes gyógyszer,ha azt az első tünetnél(elkezd nyitott szájjal levegőt venni) elkezdem adagolni neki akkor szépen visszahúzódik az orrmandulája és nem lesz beteg.Most már 3 hónapja jár folyamatosan bölcsibe és ezalatt 3X 10 napig kapta a Sinuprettet.Lehet a fiadnak is használna,de lehet nem kell semmit tenni:-)
2013. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, igen már hallottam a nevét.

Közben voltunk dokinál, azt mondta, lehet, hogy allergia, úgyhogy azt kivizsgáltatjuk.

(Porallergia ilyen, hogy télen jön ki, amikor kevesebbet van az ember levegőn.)

2013. ápr. 3. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!