Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hörög a tüdeje a 20 hónapos...

Hörög a tüdeje a 20 hónapos kisfiamnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külföldön èlek többször elvittem màr a dokihoz ez miatt hogy hörög zörög a tüdeje , de azt mondja hogy tiszta a tüdeje ès elmulik majd. Felír ezt azt de jobb majd megint rosszabb lesz ez megy kb 1 hónapja :( közbe mindig folyik az orra kicsit. Nem tudom mit tegyek. Anno ment a hasa kb. 1 honapig kérdtem vegyen szèklet mintàt nem tette voltunk vele gyerek klinikàn ott se törtènt meg ès akkor is kiderült hogy Nora virusa volt mivel az egèszségügyi hivatallal kivizsgàltattam.

2013. ápr. 7. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Falusi nagymamámtól tanultam,és többször mentette meg a gyereket a tüdőgyulladástól és a kórháztól.

Éjszakára kend be a mellkasát és a hátát disznózsírral.Csak ez jó,más zsír nem.Ne sajnáld a zsírt.Tegyél rá rongyot,arra nylont és megint rongyot.röhzítsd,Öltöztesd fel.Reggelre sokkal jobb lesz.

Sok sikert és jobbulást.

2013. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a disznózsír jótékony hatásáról én is hallottam már, bár még soha nem próbáltam.

A kislányom 8 hónapos volt, akkor nagyon hörgött, és kórházban is voltunk 2 hétig. Utána szörnyen lassan gyógyult meg sajnos. Kb 2 hónap volt, mire teljesen tünetmentes lett.

Lehet, hogy a helyedben elvinném egy tüdőgyógyászhoz, ha másért nem, hogy megnyugtasson.

2013. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A disznozsírt próbâltuk valamivel jobb lett. A tüdőgyógyàszra èn is gondoltam.holnap elviszem a dokihoz megint és beutaltatom tüdőgyogyàszatra
2013. ápr. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!