Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 hetes, nem hűtőben tárolt...

1 hetes, nem hűtőben tárolt főtt tojástól lehet baja a 4,5 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Valahogy leszedte a szekrényről, feltörte és megette a húsvétkor megfőzött és megfestett színes tojást.

Ez délelőtt volt. Pocakja nem fáj, de nemrég volt kakilni, hígabb, majdnem hasmenés szerű volt neki.

Megússzuk ennyivel?

Vigyem el dokihoz?


2013. ápr. 5. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel telefonon,az a legbiztosabb
2013. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hááát, én felhívnám mindenesetre a dokit. elég neccesnek érzem. :) Van még belőle? törj fel még egyet, nézd, meg, szagold meg milyen... :)
2013. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 tojástól komolyabb baja nem lesz,remélhetőleg egy kis hasmenéssel megússzátok.Sok folyadék!Szerintem ehhez nem kell orvos,de azért figyeld.
2013. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
ha nincs, írj, nekünk is még a konyhapulton díszelegnek a hímes tojások...kibontok egyet.
2013. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg etess vele széntablettát, az megköti a káros cuccokat
2013. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hú, hát nem túl jó, hogy megette, de nem kell orvoshoz vinni, ha nem lesz semmi más baja.
2013. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
héja még meg van gondolom,szagold meg,héján is érezni ha nagyon büdös
2013. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Másik nincs, 1 volt. :(

Héja nem büdös, meg a sárgája sem. Kisgyagyám csak a fehérjét eszi meg, ezért a sárgáját most is félrerakta.


Így mi a helyzet szerintetek?

2013. ápr. 5. 13:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy baja lesz. De azért írj. Az én gyerekem is evett már romlott cuccot véletlen nem volt baja. Sőt én is. Ha láza lesz akkor mindenképp orvos, vagy ha sok híg kaki, de előtte fölösleges, nem fognak vele semmit csinálni max fölöslegesen kimossák a gyomrát.
2013. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Áááá :) semmi baja nem lesz!nyugi
2013. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!