Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ha kis adidas sportcipő...

Milyen ha kis adidas sportcipőt veszek a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
21es méretben szeretnék,már jár-szaladgál a kisfiam.Átmeneti cipőnek kellene,ami miatt bizonytalan vagyok,hogy ez nem magas szárú,tehát a bokáját nem tartja úgy,ráadtuk járt benne rendesen.Tapasztalatok vannak esetleg ilyen téren??13hónapos
2009. aug. 21. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En nem adnam ra, mert szerintem fontos, hogy a bokajat tartsa.
2009. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van 22-es.Én csak akkor adom rá,ha olyan helyen játszik ahol esetleg a szanda nem jó.Pl: homokozni,családi főzőcske a szabadban...,amúgy haránt emelős cipőket hord.
2009. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is olyan a szandink,e mikor hűvösebb vagy esősebb idő van akkorra kellene egy zártabb.Télre kap majd magas szárú és más típust..csak átmenetinek kellene...az ortopédián a doki azt mondta mindegy milyen cipője van ha sokat van mezítláb,mert az a lényeg....
2009. aug. 21. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én fiam is 13 hós és megpróbáltunk egy adidas nem magasszárút és katasztrófálisan állt a lábán :(

Rá sem tudott lépni.

Szerintem ne ezt válaszd, ha ha megpróbáljátok, te is a saját szemeddel látni fogod, hogy mennyire nem való egy ekkorka törpi lábára.

2009. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2009. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én anno nike 21-es cipőt vettem neki, sztem semmi baj nem volt vele...
2009. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi is megvettük neki,elolvastam a linket amit küldtetek nekem,nem rt semmi olyat ami ellenezné.Kényelmesnek is tűnik...remélem szeretni fogja,bár kb 1-2hónap és kinövi,de árban ugyan annyi volt kb mint egy másfajta sima cipő...nike-t szerettem volna én is,de már kifogytak belőle,majd legközelebb...
2009. aug. 21. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 20 hós,a kis Adidasban tök jól megy.A cikk alapján viszont rossz volt a téli lábbelije.Sokat nem is adtam rá(Superfit,nem gagyi),mert olyan vastag-merev volt a talpa,hogy alig tudott menni benne.Tehát itt az sem számított,hogy drága gyógycipő volt:(
2009. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!