Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon tényleg szégyelnie...

Vajon tényleg szégyelnie kéne? Miért bántja ezért mindenki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

egyrégi barátnőm lányát 5 év után a napokban láttam először és meglepődtem azon amit elmesélt.

a lényeg benne amiért a kérdést kiírtam,a szülei halála után 1,5 évvel hozzáment valakihez akitöl lett két gyönyörü gyermeke.Az elsöt 17 évesen szülte,a másodikat 18 évesen.Azóta elvált,van egy új párja akitöl most néhány hetes terhes.Asrác teljesen azellentéte az exének.Ismerem az exét is és mesélt a mostani srácról is,elbeszélgettem a mostani sráccal is és nekem szimpatikus,ellentétben az exével...

Nem értem miért kell szégyelnie,hogy 21 évesen 3 gyermeke lesz,másholis van így,én legalábbis hallottam róla.Ráadásnak korán érő tipus a lány,és az élete sem volt sosem egyszerű,mindig családrol,gyerekekröl beszélt...

Félreértés ne essék,nem "cigány"-ezt azért írtam,mert láttam már néhány kérdésnél,hogy hasonlo helyzetben a válaszok között volt olyan is aki ezzel indokolta,hogy mi miért lehet ott....

egyszerüen nem tudom megérteni miért bántják ezért???rendes lány,nem bánt senkit,elvan otthon a gyerekeivel és a mostani párjával(akit remélek mostmár végleg megmarad neki,megérdemelné végre)miokalehet,hogy ezért piszkálják bántják?Miért gondolják úgy,hogy ezt neki szégyelnie kéne??Nincs senkije csak a gyerekei és a párja!


2009. szept. 20. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos nem lenne vele bajom ha ismerném. De másokat zavarhat, hogy minek 17 évesen gyereket szülni. Biztos azt hiszik felelőtlen volt, meg becsúszott... A legtöbb ember ilyenkor tanul meg bulizik. Ha nem azt utcán élnek, eltartja rendesen a gyerekeit, dolgozik, tanul akkor ez nem baj. Bár szerintem is korai gyereket szülni 17 évesen, de ez az ő dolga. Legfeljebb akkor itélnám el, ha buliban, részegen hozta volna össze. Nem kell többi emberrel foglalkozni.
2009. szept. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd lánya, lehet nagyon érzékeny?...

Lehet, néhányan elcsodálkoztak, mikor megtudták, hogy 21 évesen már 3 gyerekes anyuka és a második házasságában él, de ez még nem azt jelenti, hogy MINDENKI bántja...


Mondjuk, nem mindennapos, hogy valaki 21 évesen a 3. gyerekét várja, ebben a korban a legtöbb lány még otthon él a szüleinél, iskolába jár, bulizik...


De ehhez hozzá kellett volna szoknia 17 éves kora óta, mióta az első gyerekét megszülte!


Ha ő így érzi magát jól, akkor mit törődik vele, ki mit mond?!

2009. szept. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban korán lett 3 gyerekes anyuka.Ha bántják amiatt,hogy 17 évesen szült először,ez egyrészt ne érdekelje, másrészt ma már nagyon sok 14-15 éves esik teherbe és megy abortuszra.Ezt sokkal nagyobb problémának tartom,mint 17 évesen szülni és rendesen nevelni a gyerekeket.Minden jót a barátnődnek !
2009. szept. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még fel is nézek rá ha valóban ő neveli a gyerekeket.(márpedig azt irod,hogy igen) Nekem attól áll fel a szőr a hátamon,ha 14-15-16 éves kamaszlánykák szülnek gyereket az anyjuknak,a környeztemben több ilyne is van,aki ivesen fossa le a gyerekét,a nagymama neveli aztán veri a mellét hogy ő gyereket nevel melette iskolába jár stb. Viszont én őket sem szólom meg,megtartom magamnak a véleményem mert tudom hogy snekit nem érdekel.
2009. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy van két gyermekem már én is felnézek rá. Ha tisztességben neveli, gondozza őket semmi ok nincs arra, hogy őt ezért bántsák.
2009. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,én is ezt mondtam neki.egyébként nem tulérzékeny,ezt nemőgondolja hogy mások ezt gondoljákróla,sajnos többen is mondtákneki,hogy szégyen hogy ennyiidősen...

pedig nagyon szépen neveli a gyerekeket,okosak,mindig tiszták,szófogadó semmi baj velük.

2009. szept. 20. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad, de vszínű faluban laktok. ott az embereknek kell a sztori...
2009. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen faluban,itt elég nagy a kavarás....sajnos.
2009. szept. 20. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!