Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenki itat rendszeresen...

Mindenki itat rendszeresen minden nap tejet gyermekével?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Én igen.Bár a lányom (2,5 éves)nagyon szereti.Napi adagja 1-1,5 liter!!!
2010. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Itatnék, de néha nem issza meg. Tej vagy kakaó szokott lenni, de nem mindig kéri. Van, hogy egy nap alatt megiszik egy litert is, máskor meg napokig hiába töltöm ki neki, belekortyol és otthagyja. (3 éves fiúcska)
2010. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Minden reggel a bögre kakaó lemegy mindkettőnél (3 és 6 évesek). Este is kérik a tejet a vacsorához. Napközben ízesítetlen gyümölcsteát isznak vagy vizet.
2010. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen 3 éves lányom minden nap iszik 500 ml tejalapú italt:kakaót, folyékony tejpépet,folyékony tápszert, de tejet csak főzött formában adok,tejbegríz, rizs stb.
2010. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én még a 2 éves kortól való Milupa junior tápszert (tejital?) adom a kisfiamnak, nagyon szereti. Normál tejet még sosem ivott, de nem is hajlandó meginni, mert más a szaga.
2010. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
próbálok igen.
2010. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves,ő úgy van vele,hogy van rá példa,mindennap kéri este,ritkán reggel is a kakaót,vagy tejet,de van hogy napokig eszébe sem jut,ha kérdezem tőle is azt mondja,nem kér.Mikor milyen kedve van és mennyire van szüksége rá.Ha nem kér,nem erőltetem.Kislányom 22 hós, ő minden este megissza a 240 ml kakóját alvás előtt,sőt van hogy reggelihez is kér.
2010. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én kb havonta egyszer megkínálom tejjel, macikávéval, kakaóval. Nem issza meg. Sőt a tápszert sem fogadja el. Néha a tejeskávémba belenyal, de ennyi a tejfogyasztása. Főtt ételek közül is csak a krumplipüré, sóska az, amibe tejet teszünk. Illetve egyszer már hajlandó volt tejbegrízt is enni. Egyéb tejtermékeket napi rendszerességgel kap (min. 1 kefir és 1 túrórudi, de a tészta pörkölttel és tejföllel is nála inkább tejföl tésztával és pörkölttel), így én nem erőltetem a tejet. Sok helyen olvasni, hogy 3 éves korig nem is ajánlják, illetve hogy felnőttkorban is megterheli a szervezetet, mert nehéz lebontani.

Két éves múlt.

2010. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

minimum 2x kakaót,de van hogy jön oda és kér még csak ugy napközben.

16 hónapos

2010. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen. Reggel 2 dl kakaó vagy macikávé, este 2,5 dl simán vagy egy kiskanál mézzel. Szereti nagyon. 21 hónapos kisfiú
2010. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!