Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenki itat rendszeresen...

Mindenki itat rendszeresen minden nap tejet gyermekével?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nrm. az enyém 22 hós, de tápszert kap, tejet egyáltalán nem. Nem allergiás vagy ilyesmi csak irtó vékony és a tápszertől jobban kúszik fel a súlya, a tejnél meg csak stagnált.
2010. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A lányom 22 hós, tejet direktbe még nem kapott. Mildibé HA2-es tápszert nyom, elég durván, napi 2x3 decit minimum.

Tejterméket nem eszi, heti fél túró rudit, a másik fele szőnyegbe taposódik, kefir, joghurt nem érdekli, csoki,kakaó hidegen hagyja, túrógombócot megevett már 1 egész darabot 1 év alatt... mondjuk én laktóz intoleráns vagyok, nálunk a tejtermék max hashajtónak van alkalmazva :D


doki néni pedzegette, adjak neki danoninot, krémtúrót, de aztán annyiban maradtunk, hogy a gyerek húsevő, bőven elég fehérjét kap, elég az neki...

2010. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14:56 vagyok: az én 22 hósom sem eszik semmit tápszeren és 2*2 cm/hét méretű húsadagon kívül semmi mást (tej, sajt, túró, túró rudi, tejföl, puding, etc.)
2010. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A 14.56-os válaszolót még valamennyire megértem,hogy miért ad tápszert a babájának,a súlya igy jobban gyarapszik,de 15:55-ös,téged nem értelek,miért engeded még ilyen mennyiségben a tápszert a kicsidnek?Sztem le kellett volna már szoktatni róla.Persze,mindenki úgy csinálja,ahogy akarja,nem akarok beleszólni,de egy 22 hós babának már nemcsak a tápszerre van szüksége...Az én kisebbik gyerekem-kislány-is 22 hós és ő is tápszeres volt,de már régen leszoktattam róla és gyönyörűen megissza a tejet,kakaót és eszik szépen mindenféle ételt,tejes dolgokat is.
2010. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért nem ihatna tápszert egy 22 hós vagy akár egy 3 éves gyerek.Hiszen az is tejből van.Én pl. azért adok a 3 évesemnek még mindig folyékony tápszert(Hipp folyékony tápszer 1 éves kortól), mert nagyon vékonyka és nagyon szereti a folyékony tápszert.Tiszta olyan íze van mint a tejnek, és én is meg szoktam inni vele a maradékot.Nekem is nagyon ízlik.terhes vagyok, gondolom nem árt meg!:)Akkor van a probléma szerintem, ha valaki szilárd étel helyette tápszerezi még 2-3 évesen a gyerekét.de így,hogy ezt csak tej helyett adom, szerintem semmi gond nincs vele.Ártani nem árthatok vele szerintem, még mindig jobb mitha szénsavas üdítőkkel tömném cumisüvegből mint némely anyuka.Akinek nem inge nem veszi magára, de láttam már olyat a strandon, hogy apuka kólát töltött a kétéves forma kisfiúnak a cumisüvegbe.:(
2010. dec. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15:55 vagyok.A gyerekem a normál tejtermékre hasmenéssel reagál, ami nem nagy csoda, én is laktóz intoleráns vagyok.


Az én életemből a tejtermékek abszolút nem hiányoznak, nem hinném hogy a gyerekem visszamarad a fejlődésben, ha nem tömöm hormonkezelt tehéntejjel, cukrozott babajoghurtokkal, kakaóval, csokival... Amúgy a csokit se eszi meg, legfeljebb szétkeni a szőnyegen... rövidesen váltani fogunk, ha fogok neki tejet adni, az is 2 éves kora után lesz és szigorúan laktózmentes tejjel.

2010. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!