Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik vaterán árulnak Next,...

Akik vaterán árulnak Next, Mothercare, George stb. gyerek ruhákat, honnan szerzik őket?

Figyelt kérdés
A legtöbb gyönyörű és nem hiszem hogy mind saját volt. Megéri ez? Hol veszik?
2013. márc. 29. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én használt ruha nagykerben vettem. volt, hogy bálában, volt, hogy válogattam.

gyed mellett jó volt plusz jövedelemnek, de mikor lejárt a gyedem be is fejeztem mert ebből megélni azért nem lehet. egy egy ruhán 50-100FT hasznom volt, 10-15 darabos csomagban árultam, lejött ugye a benzin költség, hogy a nagykerbe bejártam 2-3 hetente és a csomagolási költség ami nem nagy, de azért csak volt.

anyukámnak turija van így nem kellett nekem vállalkozói, mert a nagykerben ugye csak azzal lehet vásárolni

2013. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én turiban szoktam látni ezeket a márkákat, a legtöbb nagyon jó állapotban van.
2013. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen nagykerben veszik meg zsákban (döbbenetes bálabontáskor hogy ott tülekszenek már reggel és egymást lökik félre...)és utána darabáron eladják azért nem olyan olcsóságok ezek a darabárasak szerintem jókat keresnek rajta.
2013. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen 1000-1500 Ft között mennek el a szebb darabok, vagy még többért, ami azért nem rossz.

Tehát akkor turiban nem éri meg venni és eladni, csak nagykerben? Vállalkozóim nincs, meg tülekedni sincs nagy kedvem...

Turiban is tülekedés van amikor az új áru érkezik? pl. Hádában?

2013. márc. 29. 13:28
 5/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. sima turiban én nem vásároltam, csak a nagykerben és 300-350FT ra jött ki így csomagban darabárra a ruhák. így eladható, szerintem 1000-1500.-ért nem eladható, legalábbis azt tapasztaltam, hogy így viszik el a legjobban. az sem éri meg ha drágán árulod és többször kell feltölteni mert akkor a vatera feltöltési díja viszi el a hasznot.
2013. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3 as vagyok nekem 3 kicsim van évek óta nézegetem ezeket az aukciós oldalakat és nem értem egyébként továbbra sem hogy darabárakon 1000 ft minimum egy szebb kis felső naci 1500 min. de ha vmi márkásabb vagy vmi kollekciós akkor még drágább, normálisabb leggingset kerestem múltkor pl. a lányomnak 1000 ft alatt nem találtam!

A nagyobb ruhadarabokról úgy mint kardi pulcsi kabát már nem is beszélek mindig megdöbbenek az árakon dehát ÉVEK óta hasonló színvonalúak az árak úgyhogy ez arra enged következtetni hogy csak megveszik valakik és csak elkel olyan árakon ha ilyeneken van évek óta meghirdetve a gyerekruha...

2013. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én angol turiban veszem ezeket a márkákat - kisfiam ruháinak kb. 80-90%-a angol márkás.

Most vettem neki Next kabátot 1400 ft-ért. Így olcsóbb, mintha börzén venném (vagy a vaterán).

2013. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hádában van egy kis és nagykereskedése ,3000ft\kg ért lehet kapni bálabontás napján vanak a legszebbek,kirakva ,vagy a másnap,magánszemélyként is érdemes oda menni ,én is onnét szerzem 3gyerekemnek a szebbnél szebb ruhákat.
2013. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem akik ilyen olcsón vásároltok turiban budapestiek vagytok?
2013. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Debrecenben is vannak olcsó turik kifogástalan minőségben.
2013. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!