Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valaki nyaralni Tunéziába...

Volt valaki nyaralni Tunéziában kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Most tervezzük a nyaralásunkat, és én kinéztem Tunéziában egy 5 csillagos szállodát! De a páromnak fenntartásai vannak Tunéziával kapcsolatban, hogy rosszakat hallott a tisztaságról, kajáról! És hogy nem biztos benne, hogy egy 3 éves gyerekkel Tunézia a legjobb választás! Van valakinek tapasztalata?
2013. márc. 21. 15:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen,én is nézegettem,hogy május,júniusban van Ciprus!Pedig jó lett volna!Sajnos nekünk csak április jó,párom akkor tud egy hétre elszabadulni nagy nehezen,utána megint jön a hajtás!Utána nyárig tuti nem lesz megint szabadideje!Vállalkozó,éjjel nappal dolgozik,azért is szeretnénk elmenni,mert akkor csak ránk koncentrál,csak úgy tudja száz százalékosan félre tenni a munkát!
2013. márc. 24. 01:00
 12/15 anonim ***** válasza:

A Ciprust ajánló vagyok.

Bárhova is mentek érezzétek nagyon jól magatokat!!!

Azért majd írj, hogy mi mellett döntöttetek. Üdv.

2013. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia, mit szólnál Sri lankához? Van egy kishotel, ahol magyar a tulajdonosnő, és nekem nagyon tetszik, felvettem a nászútlistámra. Egész évben 28-30 fok van, bár nem tudom, hogy mikor van az esős évszak :S
2013. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
12-es! Köszönöm! Mindenképp megírom, hogy hova sikerült elmenni, és milyen volt! Köszönöm még egyszer is! 13-as! A kicsivel nem akarunk olyan messze menni egyenlőre, bár szeret repülni, és a 4-5 órás Egyiptomot is jól bírta, de egyenlőre az nagyon messze lenne! Talán, ha nagyobb lesz! De köszi!
2013. márc. 24. 14:26
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ígértem,hogy írok,hogy elmentünk-e,és milyen volt!Elmentünk az általam kinézett 5*-os szállodába,és minden ok volt,nem bántuk meg!Kicsit előrébb hoztuk,húsvétkor utaztunk!Hajnalban indultunk,de nem volt probléma a kicsi kelésével,várta a nyaralást,csak annyit kellett neki mondanom,hogy gyere kicsim,indulni kell a reptérre,és már ki is pattantak a szemei!Imád repülni!A hotel gyönyörű volt,tiszta,még ha akarnék sem tudnék kifogást találni benne!Minden nap takarítottak,nagyon oda figyeltek a tisztaságra,meg is lepődtem!Spanyol nyaralás alatti hotelünk elbújhat ez melett!Az étterem is csilli villi,még a poharakon sem volt egy vízcsepp nyom sem,tényleg nem tudok olyat mondani,amit meg lehetne kritizálni!A kaja finom volt,semmi probléma nem volt,se hasmenés,se hányás,pedig felkészültünk minden féle gyógyszerrel!Ja,és azt el kell mondanom,hogy próbáltam nem fűszeres kaját adni a picinek,meg a krémes dolgokat is kerültem,de azért volt,hogy evett krémes sütit,tojást,stb!És szerencsére így sem volt probléma!Jó idő volt,majdnem minden nap fürödtünk a tengerben!Szép fehér homokos a tenger,és lassan mélyül!Úgyhogy tudott a pici is simán fürödni,és élvezte!Sokat homokozott a parton!Az utcák itt is koszosak,de erre fel voltam készülve,nem lepett meg!Úgyhogy,mint rutinis utazó,több helyen jártam már,gyerekel is,és ha valakit visszatart a rossz"pletyka",stb.Tunéziával kapcsolatban,én bátran meremajánlani!Ok,azt elismerem,hogy a 2*-os,3*-os szállodák,amiket kívülről láttam,azok nem bitalom gerjesztőek!Azt elhiszem,hogy ha valaki ott volt,az gáz!De szerintem a 4*-os is jó,és az 5*-os is!De nekem jók a tapasztalataim!
2013. ápr. 9. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!