Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valaki nyaralni Tunéziába...

Volt valaki nyaralni Tunéziában kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Most tervezzük a nyaralásunkat, és én kinéztem Tunéziában egy 5 csillagos szállodát! De a páromnak fenntartásai vannak Tunéziával kapcsolatban, hogy rosszakat hallott a tisztaságról, kajáról! És hogy nem biztos benne, hogy egy 3 éves gyerekkel Tunézia a legjobb választás! Van valakinek tapasztalata?
2013. márc. 21. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi még gyerek nélkül voltunk. Hát megmondom őszintén határeset. Én nem mennék gyerekkel, de én óvatosabb vagyok az átlagnál. Az egy dolog, hogy minden óvintézkedés ellenére iszonyú hasmenéssel jöttem haza. Ami nekem még aggasztóbb, hogy iszonyú meleg volt. Augusztusban voltunk, de én még ilyet nem éreztem soha. Ahogy kimentünk a napra szabályosan mintha égne le a bőrünk. És nem fél óra, nem pár perc múlva, hanem azonnal. Pedig nem vagyunk fehér bőrűek.
2013. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én sem mennék 3 éves gyerekkel Tunéziába!

Az nagyon jó dolognak tartom, hogy elvisztek a gyermeket tenderpartra, de szerintem ne oda. Mi voltunk a férjemmel, és hát dorzadáj, ott mászkáltak a nagy csótányok a szobában. A poharak koszosak, az italok hígítottak az ételek rosszak! Tavaly volt egy családtagunk kint a családjával, azt mondták soha többet. Nem szeretném részletesen ecsetelni, de a párodnak igaza van a tisztaság és a kaja az nagyon rossz. Igaz a tengerpartja nagyon szép, de hát az nem mindegy. Mi is anno egy egy nagyon szép szállodát választottunk a katalógusból,de amikor meg érkeztünk nagyon csalódottak voltunk. Kettő liftből egy működött ami szinte mindig tele volt , így percekig vártunk, míg befértünk. Reggelinél, vacsoránál hosszú sorok az étterembe, először hogy tányérod legyen, utána hogy reggelid, vagy vacsorád.

2013. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ti nemtudom hogy hol voltatok és hogy mennyiért, de van olyan helye ahol minden patika. Ha megfizeted akkor jó hely is tud lenni.
2013. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Menjetek Olaszországba, ha nyáron mentek :) Van szép tengerpartja, finomak a kaják, egy "kis" kultúra is van, tudtok tengert, hegyeket, romokat, ókori dolgokat nézni. Ha déli részére mentek, ott előfordulnak szegényebb helyek, északon meg nem annyira jó az idő, ezért én közép Olaszországot javasolnám. De legalább Nápoly környékét. Campania régióban van, nézd milyen szép:

[link]

2013. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, de nem a higéné és nem a kaja miatt, mi voltunk kicsit kisebbel és a klíma vágta tacsra az idegrendszerét. Ezt pici gyerek nagyon nehezen viseli, átmenetek Afrikába, más a légnyomás, páratartalom, minden, nagyon nem ajánlom!
2013. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Konkrétan ugye bár egy 5*-os szállodát néztünk ki,áprilisban mennénk,nem nyáron!A kicsivel voltunk már Párizsban,Rómában,Hurghadán,Costa Bravan,és egész kicsi korában Horvátországban!Úgyhogy hozzá van szokva ő a meleghez is,az utazáshoz is,a repüléshez is!A légkondit alapba nem nagyon használtuk sehol sem,talán Egyiptomban minimálisan!Engem ami aggaszt inkább a kaja,és a tisztaság!Kicsi születése előtt is voltunk már egyiptomban kétszer,és sem akkor,sem amikor a kicsivel voltunk,semmi baj nem volt a kajától!Azért is gondoltam tunéziára,mert nem hiszem,hogy egyiptom tunézia közt nagy lenne a különbség!De majd meglátjuk,mi lesz!Olaszban régebben voltunk,Ca'Savioban,de nekem annyira nem jött be!De köszi a válaszokar,még várom a tapasztalatokat!!!
2013. márc. 22. 01:14
 7/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Ha Egyiptomot kibírta, akkor Tunézia meg se fog neki kottyanni. Mi még kispénzű fiatalként voltunk Tunéziában és egy 2 csillagos szállodába mentünk. Egyszerű volt a berendezése, de kifogástalan volt a tisztaság. Persze lehet, hogy szerencsénk volt, a mai eszemmel és pénztárcámmal én is 5 csillagosba mennék. Ott biztos nem lesz probléma a tisztasággal.

2013. márc. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja,így teljesen más a helyzet! Én azt hittem, hogy most utaztok először a gyerekkel. De ha már ennyi helyen voltatok, miért nem mentek Ciprusra? Agia Napán van vidámpark, csúszdapark, a tengerpartja gyönyörű stb.
2013. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyáron amikor Costa Bravara mentünk, akkor Ciprus és Spanyol közt döntöttünk C.B. mellett! Most szeretnénk utazni áprilisban, és nem tudom, Ciprusra indulnak-e már utak áprilisban! De megnézem, mert nem rossz ölet! Köszi
2013. márc. 23. 14:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát áprilisba Ciprus még nem az igazi.Nagyon kellemes a hőmérséklet, de fürdeni a tengerben még nem lehet ,meg ha esetleg kisebb városba mentek akkor a fent említett vidámpark, csúszdapark sem üzemel sok más mellett. Igazából május 1-e után indul be Cipruson a szezon.
2013. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!