Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiam tegnap este...

3 éves kisfiam tegnap este hanyt. Mitöl lehetett? Oviba ehetett valamit, amivel elrontotta a gyomrát? Vagy valami virus?

Figyelt kérdés
láza nincs,csak fáradt volt este.ma reggel vittem oviba de szoltam az ovónönek,ha gond van hivjanak.vigyem holnap orvoshoz?vagy ha csak megint hányna?

2013. márc. 7. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
ha többször hány, akkor vírus. Nem kell mindig láznak lenni, hányós-hasmenéses vírusnál pláne. Orvos is max. kúpot ír fel meg diétát, sok hideg folyadékot.
2013. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet ám hogy tényleg hányás-hasmenés vírus. Nálunk a 24 gyerekből 9jár oviba. Még az ovónők is elkapták. :(
2013. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted itt honnan tudja bárki is mitől volt? Amúgy jó fej vagy. Lehet hogy a gyereked beteg, te meg beviszed oviba, had okádjon minden gyerek. Kész vagyok ettől. Az ilyen hüly@ék miatt betegek az én gyerekeim is.
2013. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13.46.os beveheted.nem kértem a véleményedet.eszem ágába nincs betegen vinni,csak egyszer hányt,ahogy irtam,fosni nem fosott.foglalkozz a sajátoddal,és nézz körül magadban.ostoba liba.gondolom te mindennel orvoshoz mész,biztos azért vagy munkanélküli,meg is érdemled.
2013. márc. 7. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok munkanélküli bunkókám. Sőt! Nem az orvoshoz kell vele szaladni, csak legalább kivárni mi lesz a vége, legalább 1 napot. Persze a hozzád hasonló felelőtlen bunkóknak úgyis hiába mondja az ember. Ha a tied már úgyis beteg, szard le a többit nyugodtan.

Amúgy remélem semmi baja a kisfiadnak, mert ő szegény nem tehet róla hogy ilyen anyja van.

2013. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy most komolyan. Te nyugodt szívvel elmentél így dolgozni?
2013. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém ma hányt az oviban, mondták ha nem lesz baja, holnap nyugodtan vigyem.

Dokihoz nem viszem, ha holnap reggelig nem lesz baja, megy oviba. Diéta, sok folyadék.

2013. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 _zozo2_ válasza:
Persze be lehet vinni ha köhécsel, de ha okádik akkor ne vidd be.Persze lehet hogy dolgozol és se te se a fater nem ér rá, de az más helyzet.Az is lehet hogy teleette magát, és pattogott.
2013. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!