Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy anyukát szájmaszkban...

Ha egy anyukát szájmaszkban látnátok az oviban, mit gondolnátok? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én többször voltam náthás vagy fájt a torkom, de a kisfiamat hoztam-vittem a bölcsődébe, és mindig vettem fel szájmaszkot (otthon is). De több anyukát láttam már ugyanígy a bölcsiben. Én mondjuk pont fordítva gondolkodom. Ha egy anyuka tüsszög-köhög mellettem, jó nagy ívben elkerülöm, ha nincs rajta maszk. Ha van, akkor nem aggódom, és a kisfiamat sem viszem tőle 100 m-re. Szerintem, inkább felelősségteljes gondolkodásra vall az, amit teszel. Mihamarabbi jobbulást. Üdv.
2013. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
én óvónőt is láttam már maszkban, muszáj védekezni a bacik ellen valahogy
2013. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer fodrásznál voltam, a tanulónak taknya-nyála egybefolyt, a fodrász mondta neki, hogy menjen haza, de nem akart, s akkor a fodrász átküldte a szomszéd patikába, hogy azonnal vegyen maszkot, három darabot, egyet magának, egyet a fodrásznak, egyet meg nekem. Viccesek lehettünk mindhárman maszkban, a tanuló végül megunta és hazament. Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, nem gondolnék semmit, csak azt, hogy nem akarsz semmit elkapni, vagy nem akarsz mást megfertőzni.
2013. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe hogy írd a maszkra piros vastag filccel

"csak nátha" :)

Szerintem oldja a kellemetlen helyzetet

2013. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

Most hogy így írod, én még nem tapasztaltam, és kicsit furcsállnám ha ilyet látnék.Tudom nem hülyeség, de még tényleg nem találkoztam az oviban ilyennel.Nem hiszem hogy abban a pár percben lefertőznél bárkit is, ha betartod a "köhögési etikettet" .Sajnos olyan beteg gyerekeket húznak be az oviba, akiknek a zöld "cucc" lóg az orrából (épp ma tapasztaltam, hurrá), vagy majd megfúlik a köhögéstől:-( Ja, és anyuka otthon a tesóval, a gyerek mégis betegen az oviban.Ők hamarabb fertőznek le bárkit.

Nálunk a dokinéni hord maszkot.

2013. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy egy felelősségteljes szülővel van dolgom, aki beteg és nem akarja végigfertőzni az ovit. Bárcsak több ilyen gondolkodású ember lenne, mint te. Nálunk ez egyébként nem téma, a legtöbb szülő így cselekszik (bár azért akad kivétel). Bár most a 3/4 ovi hiányzik, a 4 csoportból 2 működik, azok is kis létszámmal, mert vírusos tüszős mandulagyulladás van az oviban.
2013. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem egészen tudom mi lepontozandó volt a válaszomban.Ugye azt nem gondolja senki komolyan hogy ahol 100 gyerek van egy épületben, pont egy beteg anyuka fertőz le mindenkit aki bemegy 10 percre a gyerekéért.Na mindegy, és a buszon is maszkban jártok amúgy?
2013. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!