Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy anyukát szájmaszkban...

Ha egy anyukát szájmaszkban látnátok az oviban, mit gondolnátok? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne ciki.
2013. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Ilyenkor mindig az jut eszembe, valami halálos betegsége van, és nem akar elkapni semmit.
2013. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy terhes, és nem akarja elkapni a betegségeket.
2013. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolnék, hogy biztos vagy most volt beteg és legyengült, nem akar újból elkapni valamit, vagy arra, hogy éppen most beteg és nem akar másokat megfertőzni.


Nem ciki!!!

2013. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Pont ugyanarra gondolnék amire a 3. válaszoló
2013. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Vagy valamilyen betegsége van , vagy allergiás valamire.
2013. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Arra, hogy influenza szezon van, és nem akarja elkapni !

Nem ciki.

2013. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ő beteg (influenza) és nem akarja továbbadni.

Nem ciki.

Én is fel akartam venni a múltkor, mikor beteg voltam, és úgy mentem a lányomért az oviba, de nem találtam.

2013. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azt, hogy magát védi mert terhes vagy műtéte lesz amit csak egészségesen végeznek el, vagy pedig azt, hogy ő beteg, és egy felelősségteljes ember, aki nem akarja végig köhögni-tüsszögni az ovit, hogy mindenkit megfertőzzön.

Semmiképpen sem ciki, és aki amiatt beszól neki mert magára és másokra vigyáz, az saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.

2013. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!


Tegnap délután hőemelkedésem volt, de muszáj volt a lányomért menni az oviba, bár iszonyú szarul voltam, de ez van, nincs segítségem. Szóval előtte beugrottam a patikába egy maszkért, hogy ne fertőzzek végig x embert/gyereket, bármi is lappangjon bennem. Hát komolyan kicsit megrökönyödtem, mert kb mindenki egy méterre elkerült, mintha valami mumus lennék, méregettek az emberek és összesúgtak a hátam mögött. Szóval nagyon cikinek éreztem! Értem én, hogy furcsa, de sokan jönnek be úgy szülők, hogy úgy köhögnek, majd megfulladnak és csodálkozunk hogy tele van az ovi bacival.

Nekem tök természetes, mert a melóhelyemen mindig megadtuk egymásnak azt a tiszteletet, hogy ha köhögök,, fáj a torkom maszkot veszek,nem fertőzöm meg az egész állományt, plusz rengeteg fertőző beteggel van dolgunk, és nem akarunk összeszedni mindent szart!

Nem igazán értem a 21. században ez miért ilyen elfogadhatatlan dolog?!

2013. febr. 27. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!