Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úgy érzem nem szeretem eléggé...

Úgy érzem nem szeretem eléggé a gyerekem. (? )

Figyelt kérdés
Évek óta kimondatlanul bennem van az az érzés, hogy nem szeretem igazán. Hogy lehetek ilyen?? Pedig nincs vele baj jó kislány, szorgalmas és értelmes, mégsem érzem azt a nagy szerelmet amit más anyukák éreznek a gyerekük iránt. Sosem éreztem, amikor megszületett sem. Normális család vagyunk, apa, nagyszülők imádják csak én várok még mindig arra a nagy érzésre, hogy -igen anya vagyok.
2013. febr. 13. 20:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

Üdv, én is hozzászólok. Valaki írta, h sokan túllihegik az anyaságot. Elképzelhető, bár tartsuk szem előtt, h ez alkati sajátosság is.


Kedves kérdező, semmi gond veled, szereted a lányod a soraid szerint. Csak lehet, h te kiegyensúlyozottabb, egyszerűbb érzelmekkel bírsz általában, vagy nem általában, hanem pont az anyaságod megélésében csupán.

Ez nem baj önmagában véve.


Én pl imádom a gyerekeket, ezért is lettem pedagógus. Ha lesz gyerekem, repesni fogok az örömtől. :D De az,h te nem ilyen alkat vagy, nem feltétlen jelenti, h "rossz", "nem szerető" anya lennék, csak kevésbé kitörőek a vonatkozó érzelmeid. :)


Javaslom, nyugodj meg, és érezd jól magad, lelkiismereted tiszta, gondolom, és rendesen, odaadással neveled gyermeked, amennyire kell. Ez teljesen rendjén való, ha így van.

2013. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

jav:

"anya lennék"->anya lennél.

2013. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!